Feestgebruis uit alle windstreken PROSECCO lindemans Norton ON La Pieve Prosecco vino frizzante Lindemans Bin 30 Sparkling Rose Norton Sparkling Extra Brut Freixenet Cava Cordon Negro Honore Lavigne Cremant de Bourgogne meer bubbels C25TIN 30 Sparkling rose bj&tf/ryir EG Cremant de Bourgogne HonorE lavigne Zoet-frisse bubbelwijn uit Veneto, die uitstekend bij een dessert met ijs en/of fruit past. Maar deze mooie Italiaanse feestwijn smaakt ook heel lekker bij (voor)- gerechten met vis. Fles 0,75 liter, 5.99 Lichtzoete mousserende bubbelwijn uit Australie, gemaakt van Chardonnay- druiven. Deze feestdrank, waarin je bes, aardbei en framboos proeft, doet het goed als aperitief. Maar eigenlijk smaakt ie bij alles. Fles 0,75 liter, 7.99 Fijne Argentijnse bruiswijn, gemaakt van Chardonnay- en Chenin blanc-druiven. De belletjes van deze wijn zijn heel zacht en dat voelt prettig in je mond. Lekker als aperitief, maar ook heel smakelijk bij visgerechten. Fles 0,75 liter, 7.99 Frisse, milddroge mous serende wijn van's werelds grootste producent van traditionele mousserende wijn, uit Spanje. Met een vleugje rijpe peer en exo- tisch fruit. Lekker bij wit vlees en gevogelte of bij een dessert met fruit. Fles 0,75 liter, 8.99 Uit de Bourgogne, dus deze bubbels mogen geen cham pagne heten. Maar omdat ze van dezelfde druiven zijn gemaakt en van een soortgelijke kalkrijke bodem komen, smaken ze net zo goed. Lekker bij vis of fruit. Fles 0,75 liter, 9.99 AllerHande 133

Allerhande | 2006 | | pagina 133