ikhouvan Super imrktMamqcr WAAR: Albert Heijn Ede KLANT: Astrid Klaassen FAVORIET: Jan van Barneveld, filiaalmanager Een kerstdiner speciaal voor klanten van Albert Heijn Rozenplein in Ede. Dat is wat filiaal manager Jan van Barneveld elkjaar organiseert. Astrid Klaassen zat aan tafel met een groepje wandelvriendinnen. 'Ik heb een heerlijke avond gehad. Het was tot in de puntjes verzorgd. Toen we aan kwamen rijden bij het restaurant was alles helemaal in kerstsfeer. Er werden kerstliederen gespeeld door muzikanten die verkleed waren als kerstman. Ook binnen was alles op-en-top ver zorgd. Het restaurant was heel mooi aangekleed in kerstsfeer en de tafels waren prachtig versierd. En ook de gerechten smaakten voortreffelijk. Bij elke gang vertelde Jan iets over het gerecht. Er was zelfs een vinoloog die de wijnen toelichtte. Ik vind het echt geweldig dat Jan zo'n groots feest organiseert. Als het aan mij ligt, gaan we dit jaar weerl' Het jaarlijks terugkerende kerstdiner is inmiddels uitgegroeid tot een fenomeen in het Gelderse dorp. Vorig jaar schoven zo'n achthonderd klanten tegen een relatief kleine bijdrage aan in Grand- Cafe restaurant Buitenzorg in Ede. Jan: 'Ik vind het leuk om iets extra's te doen voor de mensen die bij mij hun boodschappen doen. En ik zie mijn klanten graag genieten van eten en drinken. Voor de gerechten die we serveren maken we uiteraard gebruik van de kerst-AllerHande!' Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande. AllerHande 115

Allerhande | 2006 | | pagina 115