kerst met AH Excellent Excellen de winkelwagem van... Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de Met de speciale feestproducten van AH Excellent wordt kerst gegarandeerd een succes! Ze bevatten de beste ingredienten en zijn direct klaar voor bereiding. Even in de oven of een sausje erover... In een hand- omdraai heb je een luxe diner op tafel staan. Er zijn voorgerechten en hoofdgerechten met vlees of vis. Wat dacht je van een duo van zeewolf en zalm in hollandaisesaus? Of van rosbief met morieljeboter en armag- nacsaus? Er zijn ook bijgerechten, desserts, ontbijtgerechten en heerlijke traktaties voor bij de koffie, zoals chocoladecake met sinaasappelvulling. Vanaf 7 7 december vind je de bijzondere feestproducten van AH Excellent in de winkel. Ze zijn te herkennen aan hun paarse label en zilveren verpakking. Meer weten? In het hart van deze AllerHande vind je een volledig overzicht van alle AH Excellent producten, speciaal voor de feestdagen. Pastaliefhebber? Albert Heijn heeft twee nieuwe, rijkgevulde verse AH Excellent pasta's die je niet mag missen. Er is gevulde pasta met verse ricotta, wilde spinazie en frisse citroenschilletjes. En pasta gevuld met garnalen en krab uit de Atlantische oceaan. AH Excellent Italiaanse verse pasta, bakje 250 gram 2.99 s Resi: 'Ik houd van pure, verse producten; in mijn kar vind je niet snel een diepvriespizza. Ik ben dol op koken en dan uitgebreid tafelen met vrienden of familie. Eerst borrelen met rode wijn en tapas. Dan een zelfgemaakt soepje, de bouillon maak ik het liefst zelf van tevoren, en op het vuur staat een pan stoofvlees te prutte- len. De aardappelen doe ik in de oven met een beetje knoflook en rozemarijn. Dit soort etentjes kunnen mij niet lang genoeg duren. Vaak staat het hoofdgerecht dan ook pas tegen midder- nacht op tafel.' Leuk voor in de kerstboom, maar nog leuker om op te eten: Euro Shopper Kerstkransjes. Goedgeprijsde koekjes van een superkwaliteit. Het wordt nog moeilijk kiezen, want zowel de noten- als de chocoladevariant is bijna onweerstaanbaar. Euro Shopper Kerstkransjes, pak 200 gram 0.69 B

Allerhande | 2006 | | pagina 10