Ac wiKkdmqm vm gehakt uit de oven avondje wild Niet elke Albert Heijnwinkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de AH Huismerk •3®* Margit: 'Doe mij elke dag maar iets oosters. Thais, Javaans of Chinees, ik vind het heerlijk! Ik moet soms wel creatief zijn, want ik eet geen vlees, dus pas ik het recept zelf aan met noten en tofu. En veel roerbakgroenten, want ik ben een enorme groentefan. Ik heb ooit Thaise kooklessen gevolgd, dus ik kan een hoop uitproberen als er vrienden komen eten. Ik kook ook graag uit oos- terse kookboeken. Doordeweeks zoek ik wel altijd een snel recept uit; ik ben vaak laat thuis en heb dan geen zin om nog uren in de keuken te staan. Dat bewaar ik voor het weekend!' Turkse pide: dat smaakt nog lekkerder dan het klinkt! Een pide is een soort pizza gevuld met gekruid gehakt. Je warmt 'm alleen even op in de oven en je hebt een pittig tussendoortje. Lekker borrelen? In kleine reepjes gesneden de pide een bijzonder borrelhapje. AH Turkse pide met gehakt, per 2 stuks 2.99 s Nieuw! AH Ovengehakt is kant-en-klaar gehakt, overgoten met een heerlijke saus. Na een halfuurtje in de oven kan het zo op tafel voor het hele gezin. Er zijn drie varianten: tomaat kaas, champignon en BBQ. Heerlijk met gebakken aardappel- tjes en groenten. Blijft er nog iets over? Het is afgekoeld ook lekker op brood. AH Ovengehakt, schaal 750 gram, 5.99 s ul"7pt 2ene":' Wild alleen voor topkoks? Niets is minder waar! Een stukje wild kun je ook makke- lijk zelf klaarmaken. Kies uit traditioneel wild als konijn en hert, wild gevogelte als eend en parelhoen of exotisch wild als kangoeroe en struisvogel. Weer 'ns wat anders dan een gewone biefstuk! Op pagina 88 vind je recepten voor een drie- gangendiner met wild. Wildassortiment, per 500 gram vanaf 6.49 a Koffieleuten opgelet! Cafe Oke is een nieuw koffiemerk dat met trots en passie is gepro- duceerd. Het Max Havelaarkeurmerk garan- deert dat de koffie tegen een eerlijke prijs is ingekocht bij boerenorganisaties in ontwik- kelingslanden. En hij smaakt nog heerlijk ook! In drie snelfiltermalingen en twee soor- ten koffiepads. Cafe Oke snelfiltermaling 250 gram/pads 18 stuks, vanaf 1.69 a

Allerhande | 2006 | | pagina 20