epte ex mm Zoeken naar recepten Op zoek naar informatie of recepten? ah.nl Kijk eens op ah.nl Je vindt op deze site duizenden inspirerende recepten. Met behulp van een handig zoeksysteem heb je het gerecht waar je op dat moment zin in hebt, zo gevonden. Alle recepten zijn uitvoerig getest in onze testkeuken. Al je favoriete recepten online verzamelen? Maak dan je eigen kookschrift op www.ah.nl/kookschrift. Opmerkingen bij de receptuur Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijnwinkels. Is het product dat je zoekt er niet, dan kun je je wenden tot de servicebalie. Daar helpen ze je graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kun je met vragen ook terecht op www.ah.nl/klantenseryice Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Tussen de vervaar- diging en het verschijnen van deze AllerHande kunnen prijzen van ingredienten aangepast zijn. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel tl - afgestreken theelepel ml milliliter 9 - gram min. minuut Lunchgerechten 53 Toast met wildpate Voorgerechten 95 Salade met wortellinten, tonijn en mosterdzaad Hoofdgerechten Vlees 16 Snelle runderstoof met wortel en puree 16 Worstjes in bladerdeeg met gebakken kool 55 Bonensoep met gegrilde varkensfilet 67 Rijkgevulde pitabroodjes met verse spinazie 71 Andijviestamppot met gorgonzola, tomaat en spekjes 81 Winterse taco's Gevogelte 16 Pasta met kip, courgette en champig nons 95 Geg rilde eendenborst met sinaasappel- portsaus 121 Kipragout 125 Maaltijdsalade met kip en roquefort Vis 16 Vispotje met sperziebonen en frites 85 Bouillonfondue met kip, vis en groenten Vegetarisch 16 Romige broccolisoep met tomaat Q 39 Fondue van cheddar en gruyerekaas E9 39 Fondue met roquefort en rode port Q 39 Geitenkaasfondue met walnoten 83 Pompoentaart met feta Q Buffet- of bijgerechten 65 Gehaktballetjes met brie en walnoot 67 Knoflookkip met mandarijnmayonaise 67 Spaanse tortillapuntjes met vis 75 Fritata met basilicum en artisjok Q 75 Paddenstoelen met zachte blauwaderkaas Q 75 Spinazie met knoflook en room 76 Aardappelschijfjes met spek en ei 76 Biefstuk met champignons in rodewijnsaus 76 Scampi's met citroen en bieslook Nagerechten 59 Broodpudding met abrikozen 79 Flensjes 91 Panna cotta met Clementines en dadels 95 Koffiegranita met slagroom Diversen 51 51 135 137 139 Mandarijnenmuffins Sinaasappeltaart Versierde kruidnootjes Roze borstplaat Speculaastaart met abrikozen Q vegetarisch

Allerhande | 2006 | | pagina 165