M Mnkel ioog internet Tijdens de AH Winkel Kampioenschappen 2006 bepaal jij welke Albert Heijn de beste winkel is. Van 6 t/m 30 november kun je online stemmen. Kijk nu vast op www.ah.nl/ winkelkampioenschappen op welke punten je jouw winkel kunt beoordelen. vm de dec Incite fide winKds vm vorig jaar La at f'e item horeisi Jouw mening telt Gouden Tip Minuut gratis winkeien stap 9: De Gouden Tip www.ah.nl De AH Winkel Kampioenschappen 2005 waren een groot succes: veel klanten gaven hun mening over hun Albert Heijn via www.ah.nl/winkelkampioenschappen. Ook dit jaar kun je je stem weer laten horen. Geef bijvoorbeeld je mening over de versheid van de boodschappen, de hygiene in de winkel, de beschikbaarheid van producten en werk mee aan de verbe- tering van jouw Albert Heijn! Op www.ah.nl/winkelkampioenschappen kun je vanaf 6 november heel eenvoudig jouw Albert Heijn beoordelen. Allereerst vul je je AH Bonuskaartnummer in. Vervolgens beantwoord je enkele vragen over de Albert Heijnwinkel bij jou in de buurt. Tot slot kun je de Gouden Tip geven - jouw tip om iets in de winkel te verbeteren. De supermarkt- manager of de ondernemer kiest de beste tip en brengt'm ook echt in de praktijk. Alle winkels van Albert Heijn zullen worden beoordeeld. De totale beoordeling bestaat uit de mening van de klanten en die van de medewerkers van Albert Heijn. Uiteindelijk wordt er een winkel tot landelijke winnaar uitgeroepen: de AH Winkel Kampioen 2006. Maar dat is niet de enige winnaar van deze actie. Door te stemmen en een gouden tip te geven, maak je als klant namelijk kans op een minuut gratis winkeien! Stappen Versheid Obstakels Vriendelijkheid Beschikbaarheid Hygiene Kassa Algemeen Gouden Heijn Gouden Tip Wat kan nog beter? Hier kunt u uw tip geven aan uw Albert Heijn. Betere openingstijden, meer glimlachen aan de kassa, leukere acties, ruimer assortment? De beste praktische tip wordt door ons beioond met een minuut gratis winkeien, dus doe uw best! Uwtip: AllerHande 135

Allerhande | 2006 | | pagina 135