honing a la creme lekker luchtig Biologisch dc mv\kdvjaqm vm... met KORTING naar Rembrandt, de musical! Niet elke Albert Heijnwinkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de Nieuw van AH Biologisch: bloemen- honing creme. Deze bijzon- dere honing wordt gemaakt door bijen die uitsluitend in natuurgebie- den vliegen en overwinteren op hun eigen honing. Heerlijk in de yoghurt, op brood, in de thee of het gebak. Ook verkrijgbaar in een vloeibare variant. Pot 450 g,"vloeibaar 2.69, creme 2.79 e Floor: 'Ik kom regelmatig bij Albert Heijn, voor huishoudelijke spullen en natuurlijk dagelijks eten. Wij eten thuis iedere dag groenten, fruit en om de dag vlees. Dat wisselen we soms af met vis, soms met vleesvervangers. In het weekend koken we extra uitgebreid en veel, zodat we er ook maandag en dinsdag van kunnen eten. In mijn winkelwagen vind je altijd biologische producten, vlees bijvoorbeeld. Om ethische redenen en omdat het lekkerder is. Ook zuivel is bij ons altijd biologisch. Eigenlijk zijn we zijn dus best brave eters!' Nieuw van Friesche Vlag: Luchtige Fruityoghurt. Deze nieuwe yoghurt smaakt heel romig, maar is toch lekker licht verteer- "rrfrr baar. Dat komt doordat het maar 1,5% vet bevat. Luchtige Fruit-yoghurt is er in twee fruitige smaken: aardbei en mango. Pak 1 liter, 1.69 Met 25% korting naar Rembrandt, de musical in Koninklijk Theater Carre in Amsterdam? Het kan met de ambachtelijke kaas van Old Amsterdam! Op de pagina hiervoor vind je een kortingsbon die je samen met je kassa- bon kunt opsturen. Je ontvangt dan kortings- kaarten voor de speciale voorstelling op 19 november 2006. Deze actie geldt voor Old Amsterdam plakken, stuk en vers van't mes en loopt tot dinsdag 31 oktober (zolang de voor- raad strekt!).

Allerhande | 2006 | | pagina 22