Openingstijden AH Bonuskaart i f t -1 Bonus Verkoopadressen Nog even snel naar de winkel omdat je een ingredient bent vergeten? Of krijg je onverwachts eters en heb je niet voldoende in huis? Weet je tot hoe laatjouw Albert Heijn eigenlijk open is? Veel mensen bellen naar de klantenservice. Maar wist je dat je op www.ah.nl/alberlheijnAvinkelinformatie alle winkels met de bijbehorende openingstijden kunt opzoeken? Handig, want dan weet je precies tot hoe laat je terecht kunt voor de laatste boodschappen! Uitgever Marketing Manager Speciale Media Bladmanage Advertentiecoordinatie Bladcoordinatie Senior Traffic Coordinate Concept en realisatie Albert Heijn bv, Zaandam Janine Mazel Claire Klinkert Wim Groot Esther Kaagman Susanne Acker Media Partners, Amstelveen i.s.m. Studio Room, Naarden Swart Stans Damen i Luigies, Jaqueline Storm Marlous van Sikkelerus Charlotte Fielmich, Rona Ivanov Judith Claas Studio Room, Naarden Stephanie Pander Gitteke van der Linden (chef), Barbara Hamar de la Brethoniere, Saga Soborg, Studio Room, Naarden Vormgeving Account direction Projectmanagemen iana Roos Angelique Kiburg Technische coordina Drukwe Joeri de Bruin Kobalt B.V., Amstelveen Roto Smeets Utrecht, Utrecht Smeets Deventer, Deventer Met medewerking van Mireille van den Barselaar, Mirjam Borsje, Wilma Bulhof, Janine van Dijk, Clara ten Houte de Lange, Paulien Jansen, Tamar de Klijn, Sandra de Leeuw, Sarah van der Loop, Bob Mulder, Magda van der Rijst, Marieke Riks, Reactie Redactiebureau, Scriptum, Anita Tjong, Simone in't Veld, Pam van der Veen, Belinda Visser, Mariette Visser, Machtelt de Vries-Stam 2006 Media Partners Niets uit deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kan aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. TIJDSCHRIFTEN Winkels en openingstijden Heb je al een AH Bonuskaart? Met je AH Bonuskaart profiteer je van vele aanbiedingen in de winkel en bij onze bezorgservice www.ah.nl/albert, Je vraagt hem gratis aan met behulp van het ook laten blokkeren. aanvraag- en wijzigingsformulier dat bij de servicebalie in de winkel klaarligt. Laat je AH Bonuskaart bij de kassa koppelen aan je Air Miles-kaart. Zo spaar je automatisch Air Miles wanneer je je AH Bonuskaart laat scannen door de caissiere. Je persoonlijke gegevens wijzigen? Via www.ah.nl/bonuskaart kun je je per soonlijke gegevens, zoals je adres, wijzi gen. Ook bij verlies of diefstal van je AH Bonuskaart kun je op internet terecht. Het blokkeren duurt een dag. Via de AH Klantenservice 0800-0305 kun je je kaart A: Albert Heijn B: Hema (020) 311 44 11 C: Studio Bazar (036) 538 20 00 D: Klevering Zuid (020) 670 36 23 E: Magazijn de Bijenkorf (020) 552 17 00 F: Jan (020) 626 43 01 G: Xenos (0416) 674 747 H: Sissy Boy Homeland (020) 389 25 89 AllerHande 163

Allerhande | 2006 | | pagina 163