Samen op weg naar het ideale maatje care LbeJ^c Asujdas 3 kilo in 5 dagen: het kan echt! Gezond afvallen! (Advertentie) Ik heb deze week samen met mijn vriendin het 5 Dagen Dieet Intensief van Weight Care gedaan. Het is echt ideaal. Je hoeft eigenlijk nergens over na te denken. Alle maaltijden zitten in het pakket en zijn erg makkelijk te bereiden. En het allerbelangrijkste: het werkt perfect! Samen op weg naar het ideale maatje! weight 5 Dagen Dieet Vorige week had ik een feestje van vrienden.Voor dit feestje wilde ik er graag speciaal uit zien en trok mijn favoriete rok met blousje uit de kast.Toen ik de rok aantrok, kreeg ik tot mijn verba zing de rits niet meer dicht! Aah, wat baalde ik! Ik moest die avond wel een andere rok aan. Maar de dag erna besloot ik meteen met lijnen te beginnen, zodat ik mijn favoriete rok snel weer aan kon. Mijn vriendin Angela gaf me de tip om een Weight Care 5 Dagen Dieet te doen. Zelf wilde ze ook nog wat kilootjes kwijt. Daarom spraken we af om samen 5 dagen intensief te gaan lijnen. Afgelopen maandag zijn we allebei begonnen aan een 5 Dagen Dieet intensief van Weight Care. Gisteren hebben we de laatste dag gehad. Het resultaat is geweldig: Angela is 3 kilo afgevallen en ik 3,5 kilo! Echt super.We hebben het niet eens echt zwaar gehad. Alleen de 2e dag een beetje, maar toen hebben we elkaar er via de telefoon doorheen gesleept. Ik heb me ook geen moment slap of futloos gevoeld. Sterker nog, ik voelde me zelfs nog fitter en energieker dan voorheen. De komende maand gaan we het wat rustiger aan doen en gaan we over op de Weight Care Maaltijd+ als ontbijt en een Maal- tijdreep voor de lunch. Maar ik blijf het wel samen doen met mijn ideale maatje, want dat is echt leuker en makkelijker! Wil je snel en gezond wat kilootjes afvallen dan is Weight Care 5 Dagen Dieet ideaal. Een doos 5 Dagen Dieet Intensief bevat alle maaltijden en snacks voor een 5-daagse Minikuur. Lekker makkelijk. Je hoeft nergens meer naar om te kijken! 5 Dagen Dieet Intensief is vernieuwd! De Minikuur biedt nu nog meer variatie en lekkere en eigentijdse gerechten zoals een frisse smoothie als ontbijt en een heerlijke omelet als avondmaaltijd. Elk dagmenu bevat slechts 600 calorieen en zorgt toch voor een vol gevoel door de hoge kwaliteit van de calorieen. Alle maaltijden zijn ook nog eens supergezond, omdat ze alle essentiele voedingsstoffen bevatten die je lichaam dagelijks nodig heeft. Door het 5 Dagen Dieet samen met iemand te volgen, is het leuker en makkelijker vol te houden. yntemicP Weight Care biedt ook een uitgebreid assortiment iosse maaltijden voor ontbijt, lunch en avondmaaltijd. Gemak- kelijk als je je eigen dieet wilt samenstel- len. Elke Weight Care maaltijd bevat slechts zo'n 200 calorieen en alle essen tiele voedingsstoffen zoals o.a. 23 vitami- nen en mineralen, hoogwaardige eiwit- ten, vezels, anti-oxidanten en belangrijke aminozuren. De Weight Care maaltijden worden dan ook beschouwd als de gezondste afslankmethode. Start nu ook met het ABC-plan. De perfecte aanpak voor een gezonde en verantwoorde levensstijl: www.abcplan.nl, Bel voor meer informatie of coaching naar 0900-0494949 €0.1 5/min.) of bezoek de website www.weightcare.nl.

Allerhande | 2006 | | pagina 146