••"IS-—"0* test o*» O.W tt.33 0,00 4\.00 o.oo 1,0"! 0,00 2,01 Dat heb jij weer: de Ajax Eucalyptus is op. Voor het schap met de krokante hazelnootpralines, die je net zelf wilde kopen, staan drie mensen uitgebreid met elkaar te praten over diezelfde hazelnootpralines. Achterop het pak AH Thaise kip siam staat wat je zelf moet toevoegen. In de AllerHande stond een bonen- salade met speklapjes die je wel wat leek. Maar de tuinbonen zijn op. De pakken AH Vruchtendrank zijn 'Nu vernieuwd!'. Je denkt: De indeling van je vaste Albert Heijn is een beetje veranderd. Wat is je reactie? Je favoriete vakkenvuller legt net de paksoi in het schap. 'Lekker hoor, paksoi', zegt hij. Je denkt: Je hebt flink wat inkopen gedaan dit weekend. De kassabon is lang. $V tQ& tj,(& 3>/S 5> $W 6.0* 0.0* 1A61 1 08',03 „riaQ 10 3PrU Dan maar limoen of lentebloesem. (30) B Je wacht tot je volgende supermarktbezoek. (20) C Je alarmeert onmiddellijk het winkelpersoneel. (10) Hm, misschien koop je ze toch maar niet. (30) Je denkt: 'Leuk, zij zijn er ook dol op.' (20) Je besteedt er geen aandacht aan en vraag of ze een stapje opzij willen zetten. (10) Je maakt het vaak en weet precies wat erbij moet. De ingredienten staan ook allemaal op je bood- schappenlijstje. (10) B Je loopt met dat pak in de hand door de winkel tot je alles bij elkaar hebt. (20) C Je leest het vluchtig door en koopt er vervolgens bij wat je zelf lekker lijkt. (30) A Paniek! Je krijgt eters! Wat nu?l (10) B Misschien zijn er wel diepvriestuinbonen. En anders gaan er wat meer peulen en snijbonen in. (20) C Je besluit dan maar je succesvolle aardappelsalade te maken. De krieltjes zijn toch net in de aanbieding. (30) B C A B A B 'Nee toch! Wat hebben ze met mijn vertrouwde vruchtendrank gedaan?' (10) Helemaal niets. (20) Vernieuwd? Daar moet ik onmiddellijk een pak van hebben.' (30) 'Grmppfffl' (10) 'Nou ja, dat went wel weer.' (20) 'Grappig, nu valt mijn oog ineens op weer heel andere dingen.' (30) 'Wat leuk dat ie dat zegt! Kom, ik eet vanavond ook paksoi.' (30) 'Paksoi? Wat is dat?' (10) 'Misschien moest ik daar eens een recept bij zoeken. Maar wat wilde ik ook alweer hebben? O ja, magere runderlappen.' (20) Je loopt hem toch even na, je weet maar nooit. (10) y'- Je werpt er een globale blik op. Echt controleren doe je alleen als het bedrag je verrast. (20) Je bent al blij als je je boodschappen snel van de band in je tassen krijgt. (30) Tel de cijfers achter de geko- zen antwoorden op en kijk in welke categorie je valt. 150-250 punten Je bent een planner, geen twijfel mogelijk. Standvastig, doelgericht, efficient, slag- vaardig. Een lijstjesmens. Je wijkt niet graag af van het vertrouwde. Elk oponthoud in de supermarkt is er voor jou een te veel. Snel erin en eruit. 250-300 punten Als je weinig tijd hebt, ben je een planner. Al sta je absoluut open voor nieuwe producten en voor aanbiedingen. Als ze maar niet worden opgedron- gen. Goede bui en meer tijd? Dan verander je spontaan in een genieter. 300-350 punten Dit heet boodschappen doen met een open geest. Jij bent een impulskoper. Ja, je hebt een lijstje gemaakt, maar dat ligt nog thuis. Er is dus wel een plan, maar dat kan in de supermarkt weer veranderen. 350-450 punten Genieter en impulskoper ineen. Supermarktbezoek is voor jou een uitje. Blanco en met goede zin loop je binnen. Wat je eet, hangt af van wat er op je pad komt.

Allerhande | 2006 | | pagina 127