'Zij hoort in het zonnetje' ikhouvan van Jen fan WAAR: Albert Heijn Wierden KLANTEN: Diny, Ria, Lineke, Anneke FAVORIETEN: Jenny Brunsman, bedrijfsleider Het is alweer ruim dertig jaar geleden dat Jenny en haar man Freek als supermarkt Brunsman begonnen met een soort noodwinkeltje in een houten keet. Daama verhuisden ze naar een echt pand en werd het achtereenvolgens Vege, K-markt en weer Brunsman. En sinds een jaar of achttien is het dus een Albert Heijn-winkel. De meeste klanten komen al jaren bij Jenny in de supermarkt. En zij kent velen van hen persoonlijk. Diny: 'In de dertig jaar dat ik hier mijn boodschappen doe, heb ik Jenny altijd keihard zien werken. En ik heb haar werkelijk nooit chagrijnig gezien.' Lineke knikt bevestigend. 'Ze is altijd opgewekt, heeft een vriendelijk woord voor iedereen en toont altijd interesse'. En, weet Rita, 'Ze is ontzettend behulpzaam. Wisten jullie dat de oudjes uit de buurt s morgens zo vroeg mogelijk naar de winkel gaan, zodat Jenny ze kan helpen bij het pinnen? En natuurlijk voor een gezellig praatje'. Jenny is niet alleen heel erg klantvriendelijk, ook het personeel heeft het naar z'n zin. Anneke: 'Ik zie hier al jaren dezelfde mensen werken. Ik vind het prettig als ik niet steeds nieuwe gezichten zie. Bovendien zegt het voldoende over de leiding, nietwaar?' Jenny glundert bij het horen van al deze positieve geluiden. 'Je verdient het echt om eens in het zonnetje gezet te worden, Jen', besluiten de dames. Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? Meld het ons via www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2006 | | pagina 111