makkelijke vleesvervangers C ef/e Toicaame carri Voorgebakken, dus zo klaar Doordeweeks willen we vlot een lekkere, gezonde maaltijd kun- nen eten. AH Tivall speelt daarop in met een breed assortiment voorgebakken vleesvervangers. Je hoeft ze alleen nog even op te warmen. In de oven krij- gen ze een krokant korstje en bereidje ze zonder vet, dus nog gezonder. Uit de koekenpan zet je binnen een paar minuten een uitstekende vlees- vervanger op tafel. Gregrilote stuk/a Gtriekse rov\do ccki grecp uit het anortmemt Verantwoorde keuze AH Tivall gebruikt geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen of genetisch gemanipuleerde grondstoffen. Een aantal AH Tivallproducten bevat een romige kaasvulling. Deze kaas is volledig vegetarisch bereid. Frikandellen www.beckers.nl Nuqqet keuze ger Paprikaroindo Albert Heijn ontwikkelde saraen met Tivall eeti smakelijke lijn kant-en-klare vleesvervangers. Ze zijn gezond, verkrijgbaar in een keur van smaken en staan in een handomdraai op tafel. U Spimazicroindo Van Hollandse pot tot oosterse wok Bij Albert Heijn vind je 35 verschillende producten van AH Tivall. Houd je van de Hollandse pot, dan kan een burger of filet de plaats van het traditionele lapje vlees innemen. Er zijn ook handige ingredi- enten voor in je favoriete Italiaanse ovenschotel of fAaroKkamSC schijf oosterse wokgerecht. Nieuw is het diepvriesassorti- ment met snacks als mini-hamburgers en mini- ffikandellen. En in het koelvak bij de vleeswaren vind je AH Tivall broodbeleg.Van pate en filet ame- ricain tot voorgesneden broodbeleg als gebraden gehakt en shitakefilet (met paddenstoelen). -1 Tf Morstfe Onverzadigde vetten Eiwitten uit soja en tarwe vormen de basis van de AH Tivallproducten. Sommige producten hebben groenten als hoofd- ingredient. Alle vleesvervangers bevatten belangrijke bouwstoffen als ijzer en vitamine B. De verdeling tussen verzadigde en onverzadigde vetten is veel gezonder dan in vlees. AH Tivall: een lekkere en verantwoorde keuze! 84 AllerHande

Allerhande | 2006 | | pagina 98