winkel LUNGH VOL sojaomte smeren Argentijns dvohfiturli/k grappige drop weum producfeh eh boodfckappen am kef word verrassing! vitamines Motoragent Zwartmans, Minister De Zwarte en Parkeer- wacht Zwartjes zijn om op te eten. In dropvorm! De zoete, zoute, of salmiak dropjes zitten in zakjes met op de achterkant een komisch verhaaltje. In elk zakje zit priet- praat (grappige versprekingen) van bekende Nederlanders. Wie een prietpraatje nomineert op www.prietpraat.nl, maakt kans op een koerierstas van Autodrop. Pakje 250 gram, 1.59. 5 e producten geven de verkrijgbaarheid weer. U= matig verkrijgbaar 3= redelijk verkrijgbaar B= goed verkrijgbaar meuws Dat is leuk, zo'n Megapoffer in je lunchtrommel! Bij Albert Heijn zijn nu kant-en-klare Megapoffers te koop. Ze zijn afzon- derlijk verpakt en kunnen een dag buiten de koeling worden bewaard. En Megapoffers zijn zowel warm als koud een extra grote lekkernij! Zak met 4 zakjes met daarin 1 poffer, 1.15 s Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink is gemaakt van cranberry's en heel gezond. Het zit namelijk vol vitamine C, bevat geen toegevoegde suikers en levert slechts 15 kilocalorieen per glas. Fles 1 liter, 1.67 Nieuw: Blue Band Soja Halvarine. Deze halvarine combineert al het goede van soja- olie met een voile smaak. Ideaal voor als je bewust bezig bent met gezonde en natuur- lijke voeding. Kuip 500 gram, 1.09 s Zin in lekker en makkelijk? De nieuwe AH Stoommaaltijd chimichuri is een lekker pittige Argentijnse stoommaaltijd met kipfilet en chimichuri (pikante saus). Als je in bent voor een avontuurlijk gerecht dat nog gezond is ook, probeer je deze snelle maal- tijd - met Gezonde Keuze-klavertje! Schaal 450 gram, 4.99 a AllerHande 21

Allerhande | 2006 | | pagina 21