oh AH Huismerk supersnelle KORREL aic wmkdwaqcn van pijlsnelle'^- puree droptoppers S&f Puree Niet elke Albert Heijnwinkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de prod Gemak dient de mens. Neem deze aardappelpuree van Albert Heijn: die staat gegarandeerd binnen 30 seconden op tafel. Sneller kan echt niet! Doos met 8 zakjes a 2 porties, 1.29 B rdappel Basmatirijst heeft een heerlijk voile smaak en geur. Deze rijst, die in India en Pakistan ook wel 'koninginnenrijst' wordt genoemd, is vanaf nu ook super- snel te bereiden. ~1 IVXlIM UUT Een minuutje in de magnetron en klaar is de AH 1 minuutrijst basmati. Er is ook AH 1 minuut witte rijst. Lekker bij oosterse maaltijden! Doos 2 x 150 gram, 1.39 Cris: "Ik kom oorspronkelijk uit Spanje, maar gek genoeg eten we vrijwel nooit Spaans. Heel af en toe maak ik een lekkere paella. Verder eten we vrij internationaal. Veel pasta, liefst met zelfgemaakte saus. De ingredienten die ik gebruik zijn echt vers; er komt niks uit een pakje. Ook eten we de laatste tijd vaak roerbakschotels en vis. Mijn kinderen van 7 en 4 houden nog niet van verse vis, dus die eten vissticks. Mijn dochter houdt ook van sushi, met groenten. Dus de verse vis gaat vast ook nog wel lukken, ooit!" ledereen heeft zijn dropfavorieten. De een smelt voor Tikkels, de ander voor Schoolkrijt. Om de keuze mak- kelijkerte maken, heeft Venco alle toppers in twee zak- ken gedaan. In Drop Toppers 'Zoet' zit Drop-FruitDuo's, Droptoefjes en Piramides. In Drop Toppers 'Salmiak Mint' zitten Tikkels, Zwart- Witjes en Schoolkrijt. Stazak 260 gram, 1.41. 3

Allerhande | 2006 | | pagina 20