epte ex Gevogelte Zoeken naar recepten Op zoek naar informatie of recepten? ah.nl Kijk ook eens op www.ah.nl Je vindt op deze site duizenden inspirerende recepten. Met behulp van een handig zoeksysteem heb je het gerecht waar je op dat moment zin in hebt, zo gevonden. Alle recepten zijn uitvoerig getest in onze testkeuken. Al je favoriete recepten online verzamelen? Maak dan je eigen kookschrift op www.ah.nl/kookschrift. Opmerkingen bij de receptuur Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijnwinkels. Is het product dat je zoekt met aanwezig, dan kun je je wenden tot de service- balie. Daar helpen ze je graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kun je met vragen ook terecht op www.ah.nl/klantenservice Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Tussen de vervaar- diging en het verschijnen van deze AllerHande kunnen prijzen van ingredienten aangepast zijn. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel tl afgestreken theelepel ml milliliter Lunchgerechten 125 Griekse groenteburger met komkommersalade S3 Voorgerechten 68 Mosselpakketje met kokos en koriander 71 Romige mosselsoep met bosui en dille 97 Mozzarella met pittige tomatensaus a 97 Tomaten met garnalen en dragon 119 Fillopakketjes met geitenkaas en basilicumdressing D 123 Venkelsoep met cherrytomaatjes Bijgerecht 101 Indische groenteschotel (sajoer lodeh) Borrelhapje 68 Mosselhapje Hoofdgerechten Vlees 17 Ovenschotel met aubergine en gehakt 45 Kalfsentrecote en avocadosalsa 107 De klassieke gehaktbal 15 Roergebakken groenten met kipfilet en rijst 41 Mie met kalkoen en pistachenootjes 119 Scharrelkip met knoflook, tijm en druiven Vis 15 43 67 87 Zalm met basilicum en krieltjes Zuid-Franse uienpizza Mosselen met boter, prei en selderij Bami met bosui en reuzengarnalen Vegetarisch 15 Italiaanse tomatensoep 17 Tagliatelle met paddenstoelen 131 Pasta frittata met paddenstoelen Nagerechten 54 Pruimentaart met vanillekwark 55 Bramentaart met munt 55 Fillodeegtaartjes met druivensalsa 55 Frambozencakejes met witte chocolade 97 Tomaten-muntsorbetijs 119 Chocolade-chipolata surprise 127 Fruitsalade met honingyoghurt min.= minuut Q vegetarisch

Allerhande | 2006 | | pagina 181