Evenementen voor de zomermaanden kalender a julit/m30juli t/m 6 augustus haarlem augustus juli t/m 6 augustus THEATERFESTIVAL KARAVAAN Een vrolijke stoet theatermakers toert door Noord-HolJand. Met optredens op een vliegveld, een schip en in een bollenschuur. En ook gewoon op straat, gratis en voor niets. Karavaan bezoekt elf steden. Kijk op: www.karavaan.nl. T1LBURGSE KERMIS Een week lang gillen, griezelen en genieten op de grootste kermis van de Benelux. Met meer dan tweehonderd attracties, van nostalgische draaimolens kun je vinden op 3 www.tilburgsekermis.nl. CUL1NAIR Tijdens de zomermaanden worden overal in het land marktpleinen omgetoverd tot openlucht- restaurants. Zo ook de Haarlemse Grote Markt, waar je al proevend de culinaire kunsten van de deelnemende chef-koks verkent. Informatie vind je op www.haarlemculinair.nl. MOSSELDAG Vanaf 17 augustus zijn er weer volop Zeeuwse mosselen bij Albert Heijn. Om de mosseltijd te vieren is er een vlootschouw op de Oosterschelde met versierde mosselkotters. Ook kun je mosselen eten voor een euro, de mosselveiling en de braderie bezoeken. Voor het programma en leuke mossel- recepten, kijk op: www.mosseldagyerseke.nl. VDDY* k&rflMet de Zomerzegels van Albert Heijn spaar je voor korting op je boodschappen. Bij elke besteding van 10 krijg je een zegel. Een voile spaarkaart met 25 Zomerzegels levert 5 korting op. Tip: sparen gaat extra snel als je ook op de aanbiedingen let! ledere week zijn er een aantal Bonusaanbiedingen, waarmee een extra zegel te verkrijgen is. ZOMERCARNAVAL Naar Antilliaans voorbeeld gaat Rotterdam een weekeinde lang los op opzwepende Zuid-Amerikaanse muziek. Er wordt uitbundig gefeest met salsa, brassbands en exotische hapjes. Hoogtepunt is de optocht, met schitterende praalwagens en kostuums. Kijk op: www.zomercarnaval.nl. KWAKOE ZOMERFEST1VAL Zes weekeinden lang een kleurrijk, multicultureel feest in het Amsterdamse Bijlmerpark, met eetkraam- pjes, swingende muziek, stand-up comedy, theater en veel voetbal. Het programma vind je op: www.kwakoe.nl. AllerHande 31

Allerhande | 2006 | | pagina 31