dc wmkcimqcvi vm... wasmiddelen Niet elke Albert Heijnwinkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de prod Albert Heijn Bert: "Mijn vrouw is vegetarier, dus wij koken altijd zonder vlees. Ikzelf eet ook geen vlees uit loyaliteit. Maaltijden maken we met veel kaas en noten. Af en toe gebruiken we ook producten van Tivall, zoals de Marokkaanse schijf, het Fijngehakt of de Italiaanse Carre. Of we gebruiken tofu. We passen 'de vervanging' vaak aan het gerecht aan. Bij Thaise gerechten eten we dan roerbakgroenten en bij Italiaanse maaltijden veel kaas. En natuurlijk heel veel verschillende groenten. Wat dat betreft zijn we net konijnen!" Honger tijdens het winkelen, tijdens een treinreis of ritje met de bus: de AH Expressproducten zijn ideaal voor onderweg. Deze gemakkelijke en lekkere producten zitten allemaal in een eenper- soonsverpakking bedoeld voor direct gebruik, inclusief lepel of vork. Bovendien zijn de producten allemaal vers en is er volop keuze. Zo kun je kiezen uit royaal belegde sandwiches, verrassende wraps, bagels, luxe sushi, verse fruitsalades, snoepgroenten en pastasalades, maar natuurlijk ook het oer-Hollandse broodje kaas en verse fruitsapjes. Kortom, er is voor elk wat wils. Je vindt de nieuwe producten van AH Express in alle AH to gowinkels en in speciale koelvitrines in bijna 200 Albert Heijnwinkels. Kijk voor verkoopadressen op www.ah.nl/eiaenmerken De experts van Sun hebben een bijzonder product ont- wikkeld: 5 in 1 Extra Power tabletten. In zo'n vaatwasta- blet zit alles wat je vaat schoonmaakt: vaatwasmiddel, spoelglans, zout, glasbescherming en extra power. Alle etensresten worden verwijderd zonder voorspoelen of allerlei middeltjes. De best reinigende tabletten van Sun ooit! En: je hoeft de plastic verpakking niet van het tablet af te halen, supermakkelijk! Sun 5 in 1 Extra Power tabletten, doos xx stuks 6.29 B Was je wasgoed lekker schoon met AH Kleur wasmiddel of AH Wit wasmiddel. Je was behoudt zijn kleur na elke was. Beide wasmiddelen zitten tegenwoordig in een doos, dus zijn ze nog makkelijker in gebruik. Je krijgt zelfs een gratis schepje of een gratis wasbol op www.ah.nl AH Wasmiddel, doos 2,7 kilo, 4.59 B f 22 AllerHande

Allerhande | 2006 | | pagina 22