De nieuwe Brie van President PRESIDENT Heeft u dat nou ook? U staat voor de kaasafdeling en het water loopt u in de mond bij het zien van zo'n lekkere punt vers afgesneden Brie. Wij Nederlanders zijn er dol op. Maar de echte liefhebbers weten ook: er is Brie en er is Brie. De Brie van President is Brie zoals hij bedoeld is. President is er in geslaagd de receptuur van de verse Brie nog meer te verrijken. Het resultaat is sensationeel. Ultieme smaaksensatie De nieuwe Brie van President is met zorg en 'savoir faire' bereid. Dat kun je zien en proeven. Consumententests wijzen uit dat hij lekkerder en smeuiger is dan ooit. Niet alleen het recept is verrijkt, er zit ook meer kaas tussen de fluweelzachte buitenlaag. De korst is iets dunner dan u gewend bent en juist dat zorgt voor een sublieme smaakbalans. Franse topklasse De nieuwe Brie van President is altijd 'a point': perfect rijp om direct te eten. Bovendien behoudt hij langer zijn optimale smaak. De charme van de verse Brie is dat geen enkel afgesneden puntje gelijk is. Hierdoor kunt u voor uzelf het ideale puntje selecteren. U vindt de nieuwe Brie op de verse kaasafdeling van uw supermarkt. zoals Brie bedoeld is Lekkerder en smeuiger dan ooit; dit is Brie zoals Brie bedoeld is. Heerlijk op een toastje met een goed glas wijn Brie van President is afkomstig uit de Franse Vogezen en is rijk aan vitaminen A. B. D en mineralen Er is 8 liter melk nodig om 1 kilo Brie te maken Ook zwangere vrouwen kunnen President Brie zonder probleem eten want deze is gemaakt van gepasteuriseerde koemelk.

Allerhande | 2006 | | pagina 82