Diepvries op de bbq ontdooitip Leg diepvriesvlees. of barbecue AH Kipfilet AH Hamburgers AH Tonijnsteaks AH Kogelbiefstuk AH Spareribs ""--v. esnn AH Zoetwater- reuzengarnalen Met vlees of vis in de diepvries en een zak houtskool op voorraad ben je altijd klaar voor een spontane barbecue. Supervers vlees Zomers lichte vis -vis in een plastic zakje in lauw water, qua snel en veilig te ontdooien. Vaarna direct op de barbecue bereiden. altijd startklaar Al voorgegaard, dus veel sneller (en veiliger!) klaar dan rauwe kipfilet. Heerlijk met warme satesaus. Pak 750 gram, 4.15. Van gekruid kip- en varkensvlees. Uit de diepvries direct op de barbecue en zo klaar. Serveren met pikante salsa. Pak 4 stuks, 0.65. Stevige vis die qua smaak wel wat weg heeft van biefstuk. In 5 minuten per kant rose gril- len. Erbij: kruidenboter of een mix van mayo- naise en Japanse wasabi. Pak 2 stuks, 1.89. J P Albert Heljn Mais en sappig. Bijzondere biefstuk: in teri- yakimarinade (flesje, Kikkoman) of met kruidenboter. Pak 4 stuks, 5.11 Voorgegaard en al gekruid, voor liefhebbers van kluiven. Eet ze met barbecuesaus, knoflooksaus of welke saus je maar lekker vindt.Pak 830 gram, 5.63. aLts-is. Grote, lekker vlezige garnalen. Even ont- dooien in warm water en dan met wat kruiden - olie is niet nodig - in 10 minuten roosteren. Diptip: zoete chilisaus. Zak 500 gram, 8.99. Een barbecue plannen is helemaal niet nodig, als je maar slim inkoopt. Albert Heijn heeft smakelijk diep- vriesvlees en -vis in het assortment, dat je ook prima kunt gebruiken op de barbecue. En als je zorgt dat je voorraadkast ook goed gevuld is met afbakbrood, sauzen, kruiden en lekkere wijn, ben je op een onver- wacht mooie zomeravond helemaal klaar voor een avondje roosteren. Ben je een echte vleeseter? Vul je vriezer dan met AH diepvriesvlees. Erzijn tien varianten, waarvan sommige al gekruid of zelfs voorgegaard zijn. De kwaliteit is top, want het vlees is supervers en in heel korte tijd (bij - 40° C!) ingevroren. Het blijft daardoor veel sappigeren malserdan wanneer je zelf vlees in je eigen vriezer invriest. Maar ook visliefhebbers komen aan hun diepvries- trekken. Stevige vissoorten als zalm, kabeljauw, tonijn en grote garnalen uit het diepvriesvak van Albert Heijn smaken prima van de barbecue. Naturel, met wat kruiden en olie ingesmeerd, of met een hand groenten in een foliepakketje. Lekker licht en echt wat anders. AllerHande 41

Allerhande | 2006 | | pagina 41