Evenementen op de winkelvloer en daarbuiten Ijnl juni t/m 12 juli WUPPIES Bij Albert t/m 21 juli VIERDAAGSE Dit jaar wordt de 90e editie van de Nijmeegse Vierdaagse gehouden. Ieder jaar komen er duizenden mensen vanuit de hele wereld aan de start om vier dagen te lopen. Een imposant spek- takel dat Nijmegen op zijn kop zet! Ook de eindfeesten op de laatste dag zijn een aanrader, met optredens door de hele stad. Meer informatie: www.4daagse.nl. 1 juni t/m 20 augustus !f"' 1 kalender junit/m2 juli FUNFAIR BOULEVARD ttiet vcrqctemDe Efteling spaaractie loopt ten einde. Heb je vijf Eftelingzegels op je spaarkaart geplakt, dan krijg je 6 korting op een entreebewijs voor het park. De voile kaarten kun je inleveren tot en met zondag 2 juli. zomer Dit mobiele pretpark op de grote parkeerplaats naast de Amsterdam ArenA was vorig jaar een daverend succes en trok 270.000 bezoekers. Het pretpark met meer dan honderd spectaculaire attracties, waaronder een roUercoaster, een kartbaan en een wildwaterbaan, wordt dit jaar opgebouwd op het parkeerterrein bij de Brabanthallen in s-Hertogenbosch.Tussen de attracties door kun je je op een van de vele terrassen culinair laten verwennen. Toegang 2.50. Meer infbrmatie: www.funfairboulevard.nl. Heijn kun je sparen voor wuppies. Wie kent ze niet, die gekke figuurtjes die je overal op kunt plakken. Bij elke besteding van 15 krijg je een kleine wuppie cadeau. En met de stripjes van de klei ne wuppies kun je sparen voor de Mega Wup, door de stripjes te plakken op de spaarkaart. Op op! VUNDERS In Artis wordt het nieuwe vlinderpaviljoen geopend. Duizenden kleurige vlinders fladderen hier vrij rond. Koop je je Artiskaartje bij Albert Heijn, dan krijg je bij inlevering van 250 Air Miles 2.50 korting op elk kaartje. Meer informatie: www.artis.nl. t/m 16 juli, Utrecht (Moreelsepark): 21 t/m 30 juli, Amsterdam (M. L. Kingpark): 4 t/m 20 augustus.Tot 17.00 uur gratis toegang tot het Paradeterrein; voor de voorstellingen betaal je apart. Meer informatie: www.deparade.nl. AllerHande 29

Allerhande | 2006 | | pagina 29