ikhouvan Zit ze achter de kassa of staat ze bij het brood? Connie Beijn' o WAAR: Albert Heijn, filiaal Grote Houtstraat, Haarlem KLANT: Jolanda Lagerwaard FAVORIET: Connie Agema - caissiere/ afdeling vlees en kip Medewerkers van Albert Heijn worden de hele dag op straat begroet. Maar meestal met een vage glimlach: 'Waar ken ik die ook alweer van?'. Vraag het maar aan Connie Agema. Ze werkt al twintig jaar voor dezelfde Albert Heijn en loopt 'in het wild' de hele dag te knikken en te zwaaien. Maar met een belangrijk verschil: Connie wordt altijd wel onmiddellijk her- kend. Door Jolanda Lagerwaard bijvoor- beeld. Die schalt dan hard: 'Tot straksl' vanaf haar fiets. Hoe dat komt? 'Omdat Connie Albert Heijn is,' zegt Jolanda. lemand voor wie je graag in de kassa met de langste rij gaat staan. Gewoon om even een praatje te maken. Omdat het klikt.' 'Echt?' bloost Connie. 'In de langste rij?' 'Nou, niet als ik haast heb hoor,' zegt Jolanda met een glimlach. 'Maar, nee, serieus, Connie is iemand voor wie ik veel respect heb. Voor haar engelengeduld. Voor haar vrolijkheid. En voor de manier waarop ze zich kritiek van klanten aantrekt - alsof het haar eigen kruidenierszaak is. Dat vind ik heel bijzonder. Wat mij betreft mag ze straks als "Connie Heijn" met pensioen. Maar niet te snel hoor, Connie. Ik wil nog heel lang op straat "Tot straks!" tegen je blijven roepen.' o m Heb jij ook een favoriete medewerker bij Albert Heijn? o Meld het ons via fi www.ah.nl/allerhande.

Allerhande | 2006 | | pagina 137