on AH Huismerk toastje Spaans tussendoortje de winkelwagen 09 CCH vers vlees uit de diepvries Zin in een stokbroodje of toastje met lekker beleg? Kies eens voor AH Ambachte- lijke salades! Die zijn er in drie bijzondere varianten: Rttige Kip, Komkommer- Peppadew en Gyros. Niet elke Albert Heijnwinkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de pr« Met AH Diepvriesvlees heb je altijd voor- delig vlees van een zeer goede kwaliteit in huis. En dat alles ook nog tegen een aantrekkelijke prijs. Het verse vlees is in heel korte tijd op een lage temperatuur (- 40 C!) ingevroren, waardoor het sap- pig en mals blijft. Als je zelf vlees invriest, gaat dat op een veel hogere temperatuur en daardoor veel langzamer, waardoor kwaliteitsverlies kan ontstaan. Er is keuze uit tien soorten los verpakt vlees, zoals kogelbiefstuk, ossenhaas- tournedos, chickenwings en spareribs. Eenmaal ontdooid is het vlees op vele manieren te bereiden. Ook ideaal als je op een mooie, zomerse dag zin hebt in een spontane barbecue! AH Diepvriesvlees, vanaf 1.89. 5 Bakje 150 gram, 1.19. e Kom in mediterrane sferen met de kant- en-klare AH Tortilla. Deze aardappelomelet is oorspronkelijk bereid met ui, maar veel Spanjaarden eten hem ook met chorizo. De tortilla van Albert Heijn hoeft maar een paar minuten in de magnetron en is dan klaar om bij de borrel te eten. Ook op andere momen- ten van de dag is dit tussendoortje overheer- lijk. AH Tortilla, met ui of chorizo, per stuk 2.99. s Gaby en Lex: 'We hebben het erg druk, dus we hebben niet veel tijd om te koken Vandaar de soepgroenten in ons wagen- tje. Wij zijn echte soepmensen, ook in de zomer. Groentesoep en tomatensoep staan bij ons op nummer een. Verder kopen we niet zoveel voor in de diep vries. Meestal zit hij vol met zelfgemaakt eten, zoals hutspot. Of we het WK gaan kijken? Absoluut! Maar dat doen we niet met soep, hoor. Dat doen we gezellig in de kroeg met een biertje erbij.' Albert Heijn 22 AllerHande

Allerhande | 2006 | | pagina 22