A/h ook Aft Excellent sljjk kijker verge De salades van Albert Heijn zijn kraakvers, kemgezond en voor- zien van heerlijke dressings. Minstens zo lekker als zelfgemaakt! 1 ttandig! Alle AH en AH Excellent Maalti/d- la lades bcvatten Mccr dan isro gram qroenten en zijn voorzicn van het frezonde Keuze-kla- vertfe. Italiaans Met tonijn Lekker hartig J rs Bitterzoet Voor fijnproevers Met pasta Mediterraan Pittig zoet LEKKER VERS LEKKER GEMAK saladeparade Voor de lunch: met grana padano en pestodressing. AH Sla Compleet Italiaanse Salade, 250 gram, 2.79 Complete salade met tonijn, ei en olijven. AH Maaltijdsalade Nigoise, 500 gram, 3.49 Lunchsalade met spekjes, kaasreepjes en yoghurtdressing. AH Sla Compleet Boerensalade, 300 gram, 3.49 Voor een persoon, met ham, appel, ei en walnoten. AH Maaltijdsalade Witlof, 500 gram, 3.49 Drie luxe maaltijdsalades: Geiten- kaas en Appel, Garnalen Sweet Chili (foto) of Zalm-Dille (met kappertjes). 450 gram, 4.49 Eenpersoonssalade met kipfilet, rode paprika en pasta. AH Maaltijdsalade Kip, 450 gram, 3.49 Voor tussendoor: AH Griekse Salade met feta, 175 gram, 1.99 of AH Italiaanse Salade met mozzarella en pesto, 150 gram, 2.19 Met spekjes en honingmosterddres- sing voor de lunch. AH Sla Compleet Toscane, 250 gram, 2.79 Alle salades worden dagelijks vers in de win- kels aangeleverd. Dat kan omdat het hele proces van verse ingredienten wassen, snijden, samenstellen en verpakken in sneltreinvaart gebeurt, bij koelkast- temperatuur en onder de allerstrengste hygienische condities. Zo blijven alle vitamines behouden en krij- gen bacterien geen enkele kans. Salades zijn makkelijk en licht verteerbaar: ideaal als je gaat sporten of op je gewicht wilt letten. Variatie genoeg: de salades van Albert Heijn zijn geschikt als tussendoortje, lichte lunch of complete maaltijd salade. Je vindt die laatste overigens in het maaltij- denkoelvak. De rest van de salades staat in de groente- koeling. AllerHande 65

Allerhande | 2006 | | pagina 65