Foto's bestellen Albert Heijn /TO gaat naar school WINKELMOMENT LEIDEN Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord m\m\ NIEUWS Online foto's bestellen? Met de gratis bestel- software van Albert Heijn Fotoservice kunt u foto's bestellen vanuit uw luie stoel. De software voor Windows biedt veel meer moge- lijkheden dan alleen online bestellen. Zo kunt u offline in alle rust uw bestelling samenstel- len, mapjes maken of uw foto's bewerken voor bijvoorbeeld fotocadeaus en nabestellingen. Als u uw bestelling helemaal klaar hebt, kunt u de foto's vanuit het mapje naar het winkel- mandje slepen. U kunt ze vervolgens versturen via internet of branden op een cd en afleveren bij de fotoservice bij een Albert Heijnfiliaal bij u in de buurt. U krijgt de afgedrukte foto's in een bewaarmapje. Wilt u echt wat bijzonders met uw foto's doen? Maak dan eens een mooi fotoalbum van een speciale gebeurtenis. Met een zelfgekozen kaft en paginakleuren en persoonlijke teksten is het album helemaal in uw eigen stijl. Kijk hiervoor op www.ah.nl/fotoservice. Leerlingen in groep 8 maken de grote stap naar de middelbare school. Dat betekent vaak ook een veran- dering in hun lunchpatroon. De gezonde broodtrommel wordt al snel vervangen door een niet altijd gezonde lunch uit de kantine. Om te zorgen dat de aanstaande brugklassers zelf gaan inzien dat gezond eten heel belangrijk is, biedt Albert Heijn voor basisschoolleerlingen van groep 8 een kant-en-klare les aan over gezonde voeding. Onderdeel van de les is een lunch die door de klas zelf wordt bereid. Gezond eten is tenslotte lekker en gezellig! Het programma heet 'Klasse Lunch' en zal plaatsvinden op donderdag 27 april, vlak voor de meivakantie. Aan de klasselunch is een wedstrijd verbonden, met als hoofd- prijs een eigen klasse-cd. Lijkt het u leuk als er bij uw kind op de basisschool ook aandacht wordt besteed aan gezonde voeding? Geeft u de school dan de tip om zich op te geven! De inschrijving sluit op 27 maart. Meer weten? U bent welkom op www.klasselunch.nl. AllerHande 3 2006 17 Aicha (25) en haar vriendinnen Moncherie (23) en Sheena (21): 'We studeren alle drie en maken geregeld maaltijden voor elkaar klaar. Meestal bij mij thuis, want ik heb de groot- ste keuken. Alle drie vinden we het leuk om te koken. We experimenteren regelmatig met allerlei soorten ingredienten. Als we even geen zin hebben om te koken, kopen we vaak een quiche. Onze jokers gaan we daarom zeker gebruiken om er een paar van in te slaan. Onze favoriet is de mediterrane quiche. Met gemak eten we er een per persoon op!'

Allerhande | 2006 | | pagina 17