a Vegetarische stoommaaltijden Schenken maar! MIJN TROTS KANT-EN-KLAAR r SPORTIEVE DRANK at to. Bij stamppotten en aardappels hoort natuurlijk een jus met een lekker krachtige smaak. En als u kiest voor de Remia Warme Vleesjus of Remia Jus Met Uitjes is die jus ook nog eens heel erg gemakkelijk te bereiden! Drie minuutjes in de magnetron en klaar. En wat ook praktisch is: de jus zit in een handig schenkbakje. Bakje 175 ml, 1.19. B i S mxzzf? De dranken van Gatorade bevat- ten vocht en mineralen, zodat u langer en met meer kracht kunt blijven sporten. Nieuw bij Albert Heijn zijn de twee smaken Red Orange en Lemon Ice. De Ga- toradedranken zijn zowel voor, tijdens als na het sporten een welkome verffissing. Fles 500 ml, 1.09. B Een dagje zonder vlees? Het assortiment vegetarische producten bij Albert Heijn is nu uitgebreid met twee nieuwe AH Stoommaaltijden: tofuballetjes met linquini in hollandaisesaus en mozzarella, en tofureepjes met stokzwammen en aardappeltjes. De oude vertrouwde farfalle met mascarponesaus en spaghetti met bechamelsaus hebben rz.oNp> receptuur. Op alle AH Stoommaal tijden vindt u het Gezonde Keuze-klavertje, zo weet u zeker dat ze lekker en verantwoord zijn! Bakje 450 gram, €4.49-4.99.0 Roderick Mees, categorymanager kruiden en specerijen: 'Ik ben behoorlijk trots op de compleetheid van het assortiment gedroogde kruiden en specerijen die we onder ons eigen merk verkopen. De kruiden en specerijen zijn van zeer hoge kwaliteit en hebben een scherpe prijs. Komijnzaadjes, foelie, gedroogde chili- pepertjes, kardemom, nootmuskaat, fenegriek of koriander; we hebben van alles in huis om een avontuurlijke mix te maken. Je eigen garam masala bijvoorbeeld, een kruidenmengsel dat veel wordt gebruikt in de Indiase keuken. In India hebben alle huisvrouwen een eigen garam masala die ze gebruiken bij het bereiden van on der meer curry's. Liefhebbers van de Hollandse pot kunnen bij ons bijvoorbeeld terecht voor een lekkere gehaktmix. Er is keuze uit de smaken naturel, tuinkruiden of uitjes. Sinds kort zijn onder het AH Excellentmerk potjes basilicum op olie en gehakte knoflook op olie verkrijgbaar. Deze producten zijn gemak kelijk in gebruik; geen sterk ruikende vingers dus. Veel mensen staan er vaak niet bij stil hoeveel smaak kruiden aan een gerecht kunnen geven. Kipfilet is al heerlijk, maar met een van onze kipkruiden- mixen wordt het echt een totaal ander stukje vlees.'

Allerhande | 2006 | | pagina 15