o O z TOP 5 Mannentijdschriften CZ Z> 1 Nieuwe thriller PELT A The Legend of Zorro D E 0 [- Z t P 1 Quest Autoweek Nieuwe Revu Voetbal International Donald Duck Dan Brown is de thrillerauteur van dit moment, met als specialisme pseudo- historische complottheorieen. Na zijn wereldwijde bestsellers De Da Vinci Code en Het Juvenalis Dilemma volgt nu dit spannende verhaal, waarin een NASA- satelliet een opzienbarende ontdekking doet onder het poolijs: er ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... Prijs 19.99. o De gemaskerde held met cape (Antonio Banderas) belooft zijn vrouw Elena (Catherine Zeta-Jones) om zijn geheime identiteit op te geven en een normaal leven te lei- den. Juist op dat moment smeedt de vijand een complot dat de loop van de geschiedenis drastisch kan wijzigen. Alleen Zorro kan deze dreiging voorkomen. Een spannende film voor het hele gezin. Prijs 19.99 of 9.99 1000 Air Miles. Z D id I Ld Z Id Ld L. <r 0 zichten! De populairste tijdschriften voor mannen (en vrouwen!) met uiteenlopende interesses. Nu in het schap. Quest kreeg in 2005 de Publieksprijs voor het beste nieuwe tijdschrift van het jaar. Het blad geeft iedere maand antwoord op intrige- rende vragen over onder andere natuur, geschie denis, wetenschap en techniek. Quest maakt kennis leuk! Wie de autowereld op de voet wil volgen, leest Au- toWeek. Elke week weer actueel, met het laatste autonieuws, bijzondere prototypes en vergelij- kende tests van (nieuwe) modellen. Plus aandacht voor occasions, onder- houd en accessoires, met model- en prijsover- Eigenzinnig, onthul- lend en spraakmakend... Dat is Nieuwe Revu. Dit weekblad mixt journalis- tieke verhalen met een flinke dosis entertain ment. Lees Nieuwe Revu en je kunt over allerlei actuele onderwerpen meepraten! Al veertig jaar het toonaangevende voetbalweekblad, met alle cijfers en feiten, wedstrijdverslagen, reportages, onthullende interviews en columns van bekende voetballers. En dit jaar natuurlijk: alles over Qranje! Hoezo 'alleen voor kinderen'? Ook volwas- senen vinden de Donald Duck leuk. En terecht. In het vrolijke stripblad staan elke week weer nieuwe avonturen van Oom Donald, maar ook Oom Dagobert, Mickey Mouse en Goofy komen regelmatig langs.

Allerhande | 2006 | | pagina 149