alpro Het beste voor jou en je kind soja 0% cholesterol 00% plantaardig aan verzadigd vet ht verteerbaar Choco Fresh Voorjprongj* in italiteit Kijk op www.alprosoja.nl voor meer informatie Gezond -• Alpro soja Klimmen en klauteren, rennen en ravotten; kinderen bruisen van energie. Om tekker en verantwoord op te groeien, heb- ben ze goede voeding nodig. Alpro soja producten bevatten alle voedingsstoffen die je kind dagelijks nodig heeft en passen prima in een gezonde leefstijl. Maar ook vaders en moeders profiteren van de gezonde kracht van Alpro soja! Boordevol voedingsstoffen Alpro soja producten worden bereid van sojabonen en zijn 100% plantaardig. Of het nu gaat om de heerlijke Drinks, j de romige Desserts of de verfrissende Yofu's (plantaardig alternatief voor yoghurt); alle Alpro soja producten vormen een uitstekende bron van energie, eiwitten, vetten, calcium en vitamine B2. Alles wat je nodig hebt om gezond de winter door te komen. alpro Puur natuur genieten Alpro soja producten zijn rijk aan onverzadigde vetten (linolzuur en a-linoleenzuur). Dat zijn gunstige vetten voor cholesterol en zijn vrij van kunstmatige kleur-, smaak- en zoetstoffen en conserveringsmiddelen. Puur natuur dus. Je wilt het beste voor je gezin en dus kies je de juiste voe ding. Dankzij het uitgebreide assortiment van Alpro soja kun je de hele dag door genieten van de gezonde kracht van Alpro soja! Probeer eens Alpro soja Choco Fresh; een heerlijke zachte, romige chocola- dedrank. Choco Fresh kan zowel warm als koud worden gedronken. Net als de andere producten van Alpro soja is Choco Fresh 100 procent plantaardig en cholesterolvrij. Lekker en gezond tijdens de koude winterdagen! I cr»i3

Allerhande | 2006 | | pagina 76