o TOP 5 Gezondheidtijdschriften CL O ZD Z Honqer naar de Bal Lady en de Vagebond -Ui§ight\M, Dance! Happinez Psychologie Top Sante Sante Weight Watchers Magazine O. "Ws*e£ °e yy ONTSPANNING De leukste tijdschriften over gezond en bewust leven: nu in het tijdschriftenschap bij Albert Heijn. In de nieuwe bundel van Richard Krajicek vertellen vijftien Nederlandse topsporters waaronder Ruud Gullit, Johan Cruijff en Inge de Bruin over hun passie voor sport en de moeilijke weg naar de top. Een geweldig boek voor zowel sporters als niet-sporters over doorzettings- vermogen, passie en succes. Verkrijgbaar vanaf 14 februari 2006. Honger naar de bal, 16.95 o Walt Disney's geliefde klassie- ker is nu nog schitterender dan ooit dankzij de nieuwe, digitale bewerking! Ga mee op avon- tuur met de meest onverge- telijke personages: Lady, een verwende cockerspaniel en Vagebond, een bastaard met een hart van goud... Lady en de Vagebond, 21.99 of 11.99 met 1000 Air Miles. Happinez is het allereer- ste 'mindstyle' magazine in Nederland. Een tijd- schrift voor mensen die de diepere zin van het leven willen cormbineren met een pure, stijlvolle manier van leven. Hap pinez is verkozen tot tijdschrift van hetjaar 2005. Ook nieuwsgierig naar wat u en anderen beweegt? Psychologie Magazine bevat inte- ressante artikelen en interviews over relaties, persoonlijkheid, gevoel en verstand, gezondheid en therapie en meer. Het blad op het gebied van gezondheid en persoonlijke verzorging Met elke maand nieuwe tips en trues, veel aan- dacht voor een gezond eetpatroon, sporten en huidverzorging. Voor wie graag op de hoogte Sante biedt alles wat je moet weten over een gezonde en prettige levensstijl. Daarbij horen natuurlijk onderwerpen als sport, ontspan- ning en mode. Kortom, alle aandacht voor een gezond lijf. Afvallen betekent niet per se afzien. Het nieuwe Weight Watchers Magazine is juist leuk en leerzaam! Elk nummer zit vol recepten, mode en persoonlijke verhalen om die extra kilo's mak- kelijker kwijt te raken.

Allerhande | 2006 | | pagina 159