if MIJN TROTS Kikker kmjpfruit In een buitenlands jasje Frisse FRUITDRANK - n) NIEUWS Leuk, handig en lekker: pakjes knijpfruit van Zonnatura meteen afbeelding van Kikker. In de hersluitbare verpakking zit een mix van gepureerd fruit en fruitsap waaraan geen suiker is toegevoegd. Verkrijgbaar in de smaken appel-aardbei en appel-banaan. Duo-verpakking van 2 knijpzakjes a 90 gram, €1.99. Joep Schaft, Category Manager Bakery: 'Onze Pain de Boulogne is het lekkerste meergranenbrood van Nederland. Per week worden er 200.000 van verkocht. Geen wonder, want de Pain de Boulogne is een smaaksensatie: knapperig van buiten en zacht van binnen. Zonne- bloempitten en pompoenpitten geven het brood een extra lekkere smaak. De hele dag door bakken wij het brood at in de oven in de winkel zodat klanten een ovenvers brood mee naar huis ne- men. Al ons brood is natuurlijk heerlijk, maar mijn persoon- lijke favoriet is toch wel een sneetje Pain de Boulogne, met oude kaasl' Dorst? Dan is AH Frisse Fruitdrank extra lekker. Deze licht sprankelende dorstlesser bevat toegevoegde vitamine C. Frisse Fruitdrank is verkrijgbaar in de smaken appel-framboos, appel-perzik, appel-peer, sinaasappel-limoen en witte druif-citroen. Er zijn ook lightvarianten: sinaasappel-limoen, appel-framboos en appel-perzik bevatten minder calorieen. Per 6 pakjes a 0,25 liter (appel-framboos, appel-perzik, sinaasappel-limoen) 1.19; fles van 0,5 liter (alleen light), 0.59; pak van 1,5 lifer (alle varianten), 0.69. B FRISSE FRUIT DRANK AllerHande 2 2006 13 De Nederlandse aardappel krijgt de smaak van zonnige vakantielanden door ze te bereiden met Honig Aardappel Roerbak Idee. Deze mixen zijn verkrijgbaar in de smaken Toscaans, Hongaars, Provencals en Grieks. Nog een pluspunt: alle ingredienten kunnen bij elkaar in een pan. Zo zet u heel gemakkelijk en met weinig afwas een verrassend gerecht op tafel! Pak, 1.29. B

Allerhande | 2006 | | pagina 13