Ernie Fruitkwark Stroop VOOR STRALENDETOETJES i I m Smullen met met 'n plus YOGHURT- ARK WINKELMOMENT DEN HAAG Het toetje is en blijft voor kinderen het hoogtepunt van de warme maaltijd. Geef ze eens de nieuwe Kindervla van de Zuivelhoeve. Een lekkere dikke via, zonder kunstmatige toevoegingen, gezoet met druivensuiker en met maar 2 gram vet per portie. Kindervla is verkrijgbaar in de smaken banaan en framboos. Cups 2 x 80 gram, C 0.95. B Is Sesamstraat een vast onderdeel van het avondritueel? Dan scoort dit toetje vast ook hoge ogen! In plaats van de WereldNatuur- Fonds-toetjes zijn er nu de AH Sesamstraat- toetjes. Lekkere yoghurt-kwarktoetjes met aardbei, banaan of rode vruchten, met een leuk Sesamstraatfiguurtje in elk bekertje. Bekertje 100 gram, 0.69. 5 ivfliaiaa De AH Smulkwark is een supertoetje voor het hele gezin: zacht, lekker ffis en met veel stukjes fruit. Een heerlijke combinatie van kwark en yoghurt. Lekker vol van smaak is de Smulkwark Mango/Passievrucht. Behalve Voile Smulkwark is er de Halfvolle Smulkwark Aardbei, Perzik of Vanille. Liever mager? Neem dan de 0% Vet Smulkwark Aardbei. Beker 500 gram, halfvol 1.39, vol/mager 1.49. S Ingrid (31): 'Mijn vriend Andy en ik zijn erg van de stamppot- jes. Zodra de eerste bladeren vallen denken we: ja, het mag weer! Mijn favoriete stamppot is andijvie, maar zuurkool komt daar vlak achteraan. Ik doe er uiteraard spekjes in en een rook- worst mag ook niet ontbreken. Als extraatje gaan er nog partjes mandarijn doorheen en strooi ik er nog wat kaas over. Dat gaat dan even de oven in tot er een knapperig kaaskorstje op zit.' Frutesse fruitstroop is gemaakt van puur fruit. De nieuwste producten van Frutesse hebben een extra plus, omdat ze extra gezonde stoffen bevatten. Probeer bijvoorbeeld de 7-Vruchtenstroop met aloe vera cranberry, of de Optimaal Bananenstroop met calcium en spirulina. Gezond, maar vooral erg lekker op de boterham, pannenkoeken en poffertjes, of in de yoghurt. Beker 350 gram, 1.79 5 AllerHande 1 2006 17

Allerhande | 2006 | | pagina 17