Gezond pakke MIJN TROTS MARINEREN OOSTERS Aardappels en groenten zijn een ijzersterk en gezond Hollands duo. Geef er een heel nieuwe draai aan met de AH Panklare aardappel-groenteschotels. Een verse combinatie van aardappel- tjes, panklare groenten en roerbaksaus. Heel makkelijk: alleen even roerbakken, vlees toevoegen en u hebt in tien minuten een gezonde maaltijd voor twee of drie personen. Bak 600 gram, C 2.99. e Jan-Coen Zegveld, categorymanager kant-en-klare maaltijden: Wij bieden in het schap met koelverse maaltijden allerlei soorten stamppotten aan, waar voor elke smaak wel iets bij zit. Uiteraard ontbreken de klassiekers niet: hutspot, boerenkool-, zuurkool- en andijviestamppot. Voor stamppotliefhebbers die eens wat anders willen, hebben we viergroenten-, shoarma- en kaas-uistamppotjes. Al deze stamp potten zitten vol groenten en lekkere gestampte aardappels en hoeven alleen maar even in de magnetron. Speciaal voor kinderen hebben we sinds kort allerlei soorten AH Sesamstraat Kindermaal- tijden in leuke verpak- kingen, waaronder spinaziestamppot. Die •f is lekker smeuig, er zitten stukjes ei in en V gehaktballetjes met jus. Elke verpakking bevat ook een knijpzakje appel- moes en een Sesamstraatpoppetje. Uit de verpakking kunnen kaartjes worden geknipt waarmee het spelletje Sesamstraatje leggen gespeeld kan worden. Voor gezinnen die snel een complete maaltijd op tafel willen hebben, is er nu ook boerenkoolstamppot compleet met rookworst, jus en spekjes. Alle onderdelen zitten apart verpakt in een handige meeneemdoos. Kortom voor iedereen, van jong tot oud, is er een stamppot te vinden bij Albert Heijn!' Met Conimex Wokmarinade marineert u vlees en vis in slechts drie minuten. De marinade is kant-en-klaar en bevat oosterse specerijen en kruiden voor een heerlijk friszoete smaak. Dat is nog eens makkelijk wokken! Om de oosterse wokmaaltijd helemaal af te maken zijn er de Conimex Wok Rolls. De Rolls kunnen worden gebruikt als 'bestek', om groenten en vlees mee te pakken. Of u kunt de Rolls vullen met vlees en groenten. Marinade, tube 200 gram, 2.29; Rolls, pak 240 gram,€ 129. 5 Wok Rolls Wok irinadr A' Gezond eten? Ontbijten hoort erbij, elke dag! Kies ook eens voor de AH Ontbijtgranen. Lekker voor kinderen zijn de Corn Freaks (geroosterde maisvlokken met een suikerlaagje) of de Choco Creeps (tarweschelpjes met chocoladesmaak). Voor de volwassen ontbijter zijn er Special Flakes en Fibre Flakes Fruit. Doos 375 gram (Flakes Fruit 500 g), vanaf 1.99. 5 AllerHande 1 2005 15

Allerhande | 2006 | | pagina 15