^£Ncarr STOPpflfi Jegoed lnJe lijf Goede voornemens: "°"n-»«£:zr W^"aZT'netho^ Stoppen met roken, wat kilo's afvallen... Dit jaar is het geen opgave om het vol te houden. Bij Albert Heijn zijn nu drie boeken verkrijgbaar die een extra steuntje in de rug geven. U boekt er zeker succes mee! Slank het nieuwe jaar in Verantwoord afvallen Voorgoed stoppen met roken mimm BOEKEN Zo lukt het wel De bekende tv-dokter Dr. Phil heeft in vervolg op zijn vorige bestsellers een nieuw boek geschreven voor iedereen die lichter en gezonder wil eten, zonder daar uren voor in de keuken te staan. Het kookboek bevat een groot aantal gezondeen vooral makkelijke recepten om wat kilo's at te vallen en tips voor elk moment van de dag. Van ontbijt tot borrelhap- jes, alles komt aan bod. Ook is er een apart hoofdstuk met recepten voor feestdagen en voor op vakantie, zodat u ook dan heerlijk kunt eten zonder aan te komen. Kortom: Dr. Phil helpt iedereen die overtollige kilo's kwijt te raken. Slank het nieuwe jaar in dus! Voel je goed in je lijf, 14.95 Lekker eten en toch afvallen. Dat klinkt goed! Het streep-je-slank-dieet werd ontwikkeld door het weekblad Margriet en wegens overweldigend succes is het dieet nu gebundeld in een boek. Met het streep-je- slank-dieet kunt u verantwoord afvallen. Het boek staat boordevol lekkere slankproducten, heel veel tips en oefeningen. Bovendien vindt u in het boek een tien-dagenplan waardoor u slank blijft. Streep je slank, 19.95 U kent het wel. Het nieuwe jaar is begonnen en voor de zoveelste keer neemt u het besluit om te stoppen met roken. U wilt at van die vervelende en dure gewoonte, maar u kan de discipline niet opbrengen om het vol te houden. Een extra steuntje in de rug biedt het boek 'Stoppen met roken' van Allen Carr. Carr vertelt precies hoe iemand verslaafd raakt aan roken en helpt de lezer uit het fuik te zwemmen. Zonder trucjes of hulpmiddelen. Wie eenmaal inziet hoe de verslaving in elkaar zit, beseft ook dat stoppen eigenlijk heel eenvoudig is. En als het boek uit is, drukt u tegelijkertijd uw laatste sigaret uit. Een unieke methode om voor altijd te stoppen. Stoppen met roken, 12.50

Allerhande | 2006 | | pagina 153