FAMILIECREME STRALENDE GLIMLACH T^ove 's Ochtends fris en verzorgd de deur uit? Dan mogen deze verzorgingsproducten voor dagelijks gebruik niet op het badkamerplankje ontbreken. Staafjes en schijfjes Badkamer- ICS ZACHTE, SOEPELE HUID In de winter voelt de huid vaak droger aan. Geen wonder, want de vrieskou buiten en de centrale verwarming binnen onttrekken vocht aan de huid. Smeer het lichaam daarom steeds na het douchen of baden in met bodylotion. En drink elke dag anderhalve liter water. Zo blijft de huid ook in de winter lekker zacht en soepel. Dove Hydro Body Lotion, 400 ml. R !,ydro BodV Lotion Nivea Creme wordt in 170 landen over de hele wereld verkocht! Deze zuivere creme zonder conserveer- middelen is voor van alles te gebrui- ken. Om schrale kinderwangetjes zacht te maken, als bescherming tegen kou, om kleine wondjes te helpen genezen, als verzorging na het scheren, of om make-up mee te verwijderen. Blik150 ml. Onmisbaar in de badkamer: watten- staafjes en -schijfjes van zachte, niet pluizende katoen. AH Wattenstaafjes, doos 200 stuks; AH Wattenschijfjes J£$ rol 80 stuks. Odorex heeft een slim Body Heat Responsive System: zodra je het warm krijgt, gaat de deodorant harder werken. Voor een fris gevoel dat de hele dag duurt. Odorex Cool Marine Anti- transpirant, voor mannen en vrouwen. Roller 50 ml. Het is verstandig tanden en kiezen twee keer per dag te poetsen, minimaal twee minuten per keer. Maar liever niet meteen na het eten: het tandglazuur is dan nog zacht door de zuren die in veel voedings- middelen voorkomen. Het glazuur kan dan door het poetsen worden beschadigd. Albert Heijn heeft het tandpasta-assortiment uitgebreid met vier nieuwe tandpasta's: AH Blue Gel voor een frisse adem, AH Whitener voor natuurlijk witte tanden, AH Anti Tandsteen en AH Fluoride. Tube 75 ml. AllerHande 1 2005 149

Allerhande | 2006 | | pagina 149