Mandarijntje in 8 minuten SOJA-CHOCOLADE 1, Roerbakken WINKELMOMENT DEN HAAG Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Klok de tijd: in 8 minuten hebt u een gezonde, verse wokmaaltijd voor twee personen op tafel staan! De nieuwe AH Wokschotels zijn er in vier verschillende smaken, waar- onder een Chinese wokschotel met zoetzure saus en een Hollandse wokschotel met aardappeltjes en roomsaus. Elke schotel bevat 300 gram versgesneden groenten en draagt het Gezonde Keuze-logo. Bak 900-950 gram, 6.99. a Jacqueline (37) en Mic key (3): 'Ik drink altijd veel Spa Rood. Mijn man vindt het niet lekker en eerlijk gezegd moet ik toegeven dat je inderdaad aan de smaak van Spa moet wennen. Als je altijd zoete frisdrank gewend bent geweest, is dit wel wat anders. Maar nu vind ik het erg lekker. Ik drink het ook omdat ik graag gezond leef en veel water drinken hoort »qn© 10 AllerHande 1 2006 Alpro Soja Choco Fresh is een koelverse chocolademelk op basis van soja. En dat is een gezonde basis, want Choco Fresh is puur plantaardig en bevat 0% cholesterol. De drank is zowel koud als warm lekker. U vindt Alpro Soja in de koeling. De smaak te pakken? Probeer dan ook eens de lang houdbare Alpro Soja Drink Ferzik Abrikoos, te vinden in het houdbare- zuivelschap. Een lekkere combinatie van sojamelk en vruchtensap. Pak 1 liter, €1.99/1.89. U/S De primeur! Albert Heijn verkoopt als eerste, en voorlopig nog als enige, sappige mandarijnen om uit te persen voor een lekker glaasje mandarijnsap. Het sap is heerlijk fris en zoet en een welkome afwisseling voor bij het ontbijt. AH Persmandarijnen, net 1,5 kilo. 5

Allerhande | 2006 | | pagina 10