"Sis*" Zo werkt Kies&Kook: -isufc Kies in uw Albert Heijn-winkel een ingredient uit elk van de vier categorieen Reken at bij de kassa: de vaste prijs voor vier componenten is C 8,00 Bereid de maaltijd thuis; u heeft hooguit nog een klontje boter en wat peper en zout nodig Binnen 15 minuten zit u aan tafel: eet smakelijk! Hoe zit het met de afwisseling? Gemaksoplossingen zijn toch altijd duur? En als ik maar drie van de vier componenten wil omdat ik al een onderdeel in huis heb? Als het zo voordelig is, kan het dan wel echt vers zijn? Per wanneer staat het in de winkel? yfiVStSAPO/c A'-" op kwaliteit en smaak is er ook goed gelet op hoeveelheden. Uit de tests bleek dat de porties ruim voldoende zijn voor een gezin van twee volwassenen en twee kinde- ren. De porties zijn zo opgedeeld, dat men gemakkelijk rekening kan houden met de kleine en de grotere eters in het gezin. In het schap is de Hollandse keu- ken terug te vinden in de blauwe verpakking, de Italiaanse in de groene - en de oosterse in de oranje verpakking. Geen zin om na te denken? Kies dan voor een van de vijftien menusuggesties. Onderaan het schap ziet u de naam van het gerecht dat ontstaat als u bepaalde producten combineert. Enkele voorbeelden: spaghetti carbonara, oosterse kip zoetzuur met rijst, en gehaktballetjes met Hollandse groentemix. Maar natuurlijk staat het u vrij zelf te experimenteren en te varieren met de zestig com ponenten. In totaal zijn er ruim 50.000 combinaties mogelijk. In dit geval niet. Een maaltijd, bestaande uit vier componenten, heeft een vaste prijs van 8.00. In dat geval betaalt u voor de andere drie componenten een 'per stuk'-prijs, evenveel als vergelijk- bare artikelen in de rest van de winkel. Het is dus voordeliger ze alle vier mee te nemen; dat levert u al gauw een besparing tussen de 3.00 en 5.00 op. Albert Heijn werkt voor Kies&Kook samen met de ver- trouwde producenten die ook de andere versproducten aan Albert Heijn leveren. De componenten worden zo vers mogelijk geleverd. Op dit moment zijn de AH Kies&Kook-maaltijden verkrijg- baar bij de meeste AH XL-winkels. In de loop van het jaar zullen de maaltijden ook in zoveel mogelijk andere Albert Heijn-winkels te vinden zijn. OUit de categorie saus: carbonarasaus De complete gezinsmaaltijd voor vier personen: penne carbonara AllerHande 1 2006 107

Allerhande | 2006 | | pagina 107