Varkenslapje met mosterdsaus •4 Scholf ilets met dille- of bearnaisesaus M Crostini met gebakken geitenkaas In deze gerechten is een feestpro duct van AH Excellent gebruikt Smelt wat boter in een gourmet- pannetje en bak wat fijne reepjes wortel en prei beetgaar. Schep de groenten op een bordje en bak een klein varkensfiletlapje bruin. Schenk er verse romige saus Vlees Culinair met mosterd a I'ancienne en rode peper- bessen (Feestproduct van AH Ex cellent) over. Warm de saus heel even door en schep het vlees met saus op de groentereepjes. Smelt wat boter in een gourmet- pannetje en bak wat fijne reepjes wortel en prei beetgaar. Schep de groenten op een bordje en bak twee stukjes scholfilet (ca. 50 gram) bijna gaar. Schenk er verse romige saus Vis Culinair met dille en citroen (Feestpro duct van AH Excellent) of verse bearnaisesaus met een vleugje witte wijn (Feestproduct van AH Excellent) over. Warm de saus nog even door en schep de schol met saus op de groentereepjes. Bestrijk een sneetje stokbrood met olijfolie en rooster het aan beide kanten lichtbruin onder de gourmetgrill crostini). Doe intussen olijfolie in een gour- metpannetje en bak hierin een plakje geitenkaas Leg de ge- smolten kaas op de crostini, bak wat pijnboompitten goudbruin en strooi ze erover. Roer dan een beetje honing en sinaasap- pelsap door het bakvet. Schenk deze saus over de crostini en leg er wat rucola op. Ook lekker met zachte geitenkaas met spek, ho ning en pijnboompitten (Feest product van AH Excellent). AllerHande 13 2005 73

Allerhande | 2005 | | pagina 73