1 a 1 Hollandse abdijkaas Gerijpt in stilte Koningslander WESTLAND NIEUVV en EXCLUSIEF bij Albert Heijn! H\oniiiQs(andrr EEN OUDE TRADITIE KONINGSLANDER PROEF HET VAKMANSCHAP Koningslander Blonde Bleu Koningslander Double Rouge Koningslander Triparti Advertentie. Koningslander Blonde Bl< Een klooster of abdij was vroeger vrijwel altijd verbon- den aan een burcht. Wanneer de zoveelste vijand weer eens aan de poott stond, was een nijpende voedsel- en drank-situade niet zelden reden tot overgave. Daarom begonnen kloosters bier en kaas te maken die lang houdbaar en voedzaam waren. Ly Vanuit deze middeleeuwse traditie is bij Westland Kaasspecialiteiten B.V (die ook Maaslander en Old Amsterdam op de markt brengt) het idee ontstaan om de combinatie abdijkaas en trappisten- bier in aloude glorie te hersteilen. In samenwerking met bierbrouwerij De Konmgshoeven - de enige trappisten-brouwerij die Nederland rijk is - worden de Koningslander abdijkazen voor u bereid. Het rode lakzegel op de kaas garandeert de ambachtelijke bereidingswijze naar traditioneel recept. is een nieuwe en unteke serie van ambachtelijk bereide Hollandse abdij kazen, waarvan de korst is gewassen met La Trappe trappistenbier van bierbrouwerij De Koningshoeven. Koningslander is een overheerlijke Hollandse kaasspecialiteit die zeer geschikt is als dessertkaas voor de kaasplank, maar probeert u de kazen ook eens als broodbeleg! U kunt kiezen uit drie volromige varianten: Blonde Bleu blauwaderkaas Double Rouge roodkorstkaas Triparti roodkorstkaas met fenegriek en koriander Koningslander Blonde Bleu, Double Rouge en Triparti zijn abdij kazen die qua smaakbeleving perfect aansluiten bij bier in het algemeen en bij La Trappe trappistenbier in het bijzonder. Zowel Koningslander als La Trappe worden beide met geduld en gekoesterd vakmanschap vervaatdigd. Bent u als kaasliefhebber en bourgondische levens- genieter steeds op zoek naar iets bijzonders, dan zal Koningslander u zeker aanspreken. iollandsc Abdiikaas Hollandischer Abteikase1 Fromasc d'Abbayc Double Rouge Dubbfl HOLLAND Westland Kaasspecialiteiten B.V, Postbus 13, 1270 AA Huizen. Voor meer informalie: bel de gratis consumentenservicelijn: 0800 - 2355227 of kijk op www.koningsIander.nl Koningslander Blonde Bleu is een Hollandse 60+ blauwaderkaas, waarvan de korst is gewassen met het verfijnd-lichte trappistenbier LaTrappe Blond. Blonde Bleu is een echte blauwschimmelkaas met een volromig karakter. Koningslander Double Rouge is een Hollandse 50+ kaas met roodbacterie-culturen, die de zachtromige kaas een bijzondere smaak geven. Heerlijk in combinatie met het frisse robijnrode trappistenbier LaTrappe Dubbel, waarmee ook de kaaskorst is gewassen. Koningslander Triparti is eveneens een roodkorst kaas, waaraan de kruiden fenegriek en koriander zijn toegevoegd. Deze kruiden zijn in Neerlands' Gouden Eeuw door de Vereenigde Oostindische Compagnie in Nederland bekendgeraakt. Ze geven deze rood korstkaas een zeer karakteristieke smaak, die nog beter tot zijn recht komt door de korstwassing met het donkerblonde trappistenbier LaTrappe Tripel. Wilt u uzelf of uw gasten eens verrassen met een oerhollands kaasplankje: combineer dan de bijzondere Koningslander kazen met een van de romige Maaslander varianten en een stuk pittige Old Amsterdam.

Allerhande | 2005 | | pagina 56