Sneeuwman LUXE EN SFEER Kerst- Knusse kerst LET IT SNOW engeltjes k H WINKELMOMENT HEERHUGOWAARD Jose (36), met zoontjes Niek (1) en Loek (3): 'Wij doen met kerst elk jaar hetzelfde: eerste kerstdag bij familie, tweede kerstdag met vrienden en hun twee kleine klndjes gourmetten. Dat vraagt wel wat voorbereiding. De kin- deren laten we van tevoren ovenfrietjes met een kroket eten en daarna gaan wij gourmetten. Dat is gezellig en makke- lijk. ledereen pakt wat hij of zij lekker vindt en je kunt er zo bij weglopen als de kinderen even aandacht nodig hebben. Met kleine kinderen moet je het kerst- diner gewoon een beetje aanpassen.' kaarsen vanaf C 1.49 servetten vanaf 1.75 tafelkleed vanaf 4.19 buttons C 1.49 glasdecoratie 1.99 pluche vanaf 1.99 Samen kerst vieren? Maak uw kersttafel extra gezellig met deze servetten met rode en groene kerstbalprint. Ook verkrijgbaar met kerstboomprint in groen en rood De servetten zijn van hoogwaardige kwaliteit en uitgevoerd in drielaags papier. De tafel dekt u extra feestelijk met vrolijke servetten. Zo kunt u bijvoorbeeld kiezen voor drielaags- servetten met afbeeldingen van kerstbomen, sneeuwmannen en sterren. Natuurlijk mogen ook de sfeervolle kaarsen, met Rudolph, een lachende kerstman of een kerstboom als print, op tafel niet ontbreken. Blije kindergezichtjes aan tafel? Kies dan voor een vrolijk kerstservies, winterse servetten en een tafelkleed met verschillende gekleurde sneeuwpoppetjes. Zo wordt het kerstdiner voor de kinderen een nog groter feest! Extra sfeer in huis? Steek bijvoorbeeld een sneeuwmankaars aan, laat het sneeuwen in de sneeuw- bol, versier de servetten met kerstbuttons of decoreer de glazen met persoonlijke glassieraden. Met deze luxe kerstartikelen krijgt uw huis tijdens de feestdagen een extra sfeervol tintje. De servetten, tafellakens, napperonnen (dekkleed- jes) en kaarsen zijn allemaal in dezelfde stijl. De servetten zijn ook verkrijgbaar in een linnenstructuur van hoge kwaliteit. De artikelen zijn verkrijgbaar in wit, terra, terra-rood en in een chique balletjesprint. Wat is kerst zonder kerst- engeltjes? Breng kerstsfeer op tafel met deze lieflijke servetten en tafellakens. Op een engelentafel mogen de engelenkaarsjes natuurlijk niet ontbreken. Steek voor extra sfeer dus het kaarspotje of het kaarsje in glas aan. AllerHande 13 2005 15

Allerhande | 2005 | | pagina 15