Gourmet en fondue L* Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord 53 '3 LUCHTIG SMULLEN NIEUWE SALADES WINTERBOOST ROMIG SCHUIMLAAGJE LWilSIHH NIEUWS Wat is er met kerst leuker en gezeliiger dan koken aan tafel? Albert Heijn heeft drie ver- schillende schotels met heerlijke vlees en vissoorten. Zo is er de AH Visgourmetscho- tel met vier soorten vis; Noorse zalm met carmenkruiden en paprikachips, Vietna mese pangasius in tzatziki-marinade met peterselie, Alaska pollack in een kruidige marinade en cocktailgarnalen met staart. Meer een vleesliefhebber? De vleesschotels bieden veel keuze. Zo is er het AH Mini Fondue Gourmetpakket met extra kleine stukjes vlees. Voor een pittig gerecht kunt u kiezen voor de gekruide (kerrie)balletjes. Liever niet te kruidig? Kies dan voor een schotel met alleen rund- en varkensvlees. Ook vegetariers kunnen kokkerellen aan tafel met de AH Excellent Kaasfondue. De kaasfondue heeft een lekkere milde, maar tegelijkertijd pittige smaak. Even wat kruiden en een scheutje wijn toevoegen en het gezellige genieten kan beginnen. Met de AH Gourmet- en Fonduegerechten is er voor elk wat wils! S Bij Albert Heijn zijn in de decembermaand eigentijdse kerstdeco- raties verkrijgbaar waarin rustieke kaarsen en moderne potten en schalen zijn verwerkt. De opmaak van de stukken is rustig en stijlvol. U kunt er ook kerstdecoraties vinden met een knipoog naar de traditionele kerststukjes. Per stuk, vanaf 7.95. 5 - s AH Luchtige Smulkwark is een luchtig opgeklopte kwark met een laagje fruit. De twee soorten zijn: aardbei en perzik- maracuja. Bekertjes, 2 x125 gram, 0.85. 3 AH Ambachtelijke Mosselsalade is een rijkgevulde salade van mosselen in een gekruide saus met paprika, ui en champignons. AH Ambachtelijke Kaas- mosterdsalade bevat blokjes Goudse kaas, mosterd en een vleugje gember. Bakje 150 gram, 1.49 (mossel)/€ 1.59 (kaas). 5 Mutsen, kou, centrale verwarming... Uw haar krijgt in de winter een hoop te verduren. Tijd voor een oppepper dus. Van Andrelon Winterboost, een shampoo en cremespoeling met ginseng en amber, wordt uw haar sterk, glanzend en antistatisch. Fles 330 ml. S Friesche Vlag Finea Mild of Friesche Vlag Finea Creamy geven de Senseokoffie een mooi en romig schuimlaagje. Eerst de koffieverrijker in het kopje en dan de koffie zetten. Stazak 18 cups a 7 ml, €1.29. B

Allerhande | 2005 | | pagina 13