Kies voor CjllicllQ onzetrots Voor wie MINDER VLEESwil GEHAKT PATE VAN DE MAAND Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkijgbaar 3 redelijk verkrijgbaar B goed verkrijgbaar Wilt u een lekker en feestelijk hapje bij de (kerst)borrel? Kies dan voor de nieuwe, prachtig gegarneerde AH Excellent Quiches. Ze zijn er in de smaken tomaat-mozzarella, geitenkaas met walnoot en mediter- rane groenten met pijnboompitten. Zowel warm als koud te serveren. Per stuk C 3.99. a Maandag 12 december t/m zondag 1 januari: Pate en croute en gehakt met cranberry's Deze gegrilde filet van AH Tivall is bereid volgens een unieke methode. De filet ziet er heerlijk uit en lijkt wat betreft struc- tuur en smaak erg op kipfilet. U kunt de vleesvervanger in zijn geheel gebruiken, maar de filet ook in reepjes verwerken in een stamppot, een wokgerecht of een salade. Bakje 150 gram (2 stuks), C 1.99. B Irene Muller, brandmanager en Annette Schers, thema- manager bij Albert Heijn, houden zich al vanaf mei bezig met speciale producten voor de feestdagen van AH Excellent, de culinaire hoogstandjes die drie weken voor kerst in de winkels liggen. Irene: 'Vorig jaar hebben we voor het eerst allerlei producten gei'ntroduceerd waarmee je met kerst goed voor de dag kunt komen zonder al te veel moeite. Dat was zo'n groot succes dat we het dit jaar herhalen: we komen met ruim negentig producten van ons AH Excellent-merk. Denk bijvoorbeeld aan luxe bonbons, kalkoen die al gevuld en gekruid is, exclusieve kaasplankjes of een van de toppers van vorig jaar: overheerlijke tiramisu in een glas. Kortom, van ontbijt tot lunch, diner en borrel kan de klant bij ons terecht voor heel speciale producten van hoge kwaliteit. Alsof het zo bij een traiteur of speciaalzaak is gekocht.' Annette: 'Mensen willen toch iets bijzonders met kerst en wij bieden daarbij de helpende hand. Een traditioneel gerecht als gestoofd konijn bijvoorbeeld. Dat moet 24 uur gemari- neerd worden en daarna nog uren gestoofd. Ons konijn heeft maar twintig minuten nodig en dan heb je iets heel lekkers op tafel. Of de roomboterkoekjes. Even in de oven voor een krokante bite en dan stapelen voor een geweldig toetje: koek, bolletje ijs, koek, bolletje ijs. Simpel maar superlekker en feestelijk. Dat was ons uitgangs- punt.'

Allerhande | 2005 | | pagina 11