decern ber AH HUISWIJN Bloemenpracht METAMORFOSE Dp ^nriFi^k van WINKELMOMENT OMMEN Al twintig jaar verkoopt Albert Heijn heerlijke huiswijnen voor een prima prijs. Onlangs werden ze in een nieuw jasje gestoken, met duide- lijke smaakaanduiding op de etiketten. U herkent de AH Huis wijnen aan hun eigentijdse en strakke etiket. De kenmerkende robuuste vorm van de fles is onveranderd gebleven. De AH Huiswijn rood, wit en rose zijn wijnen voor iedere dag en voor veel gelegenheden. De AH Landenwijnen kenmerken zich door het specifieke smaakkarakter van het betreffende land. Het aanbod in AH Landenwij nen is zeer uitgebreid, van wijnen uit Frankrijk en Spanje tot Chili en Zuid-Afrika. AH Huiswijn rood, wit of rose, fles 1 liter 2.99, fles 0,25 liter 1.19. AH Landenwijnen, fles 1 liter 3.89, fles 0,25 liter 1.29. Haal alvast een vleugje voorjaar in huis met hyacinten in wit, blauw en roze. Het huis gaat er heerlijk van ruiken en u hebt er zeker een aantal weken plezier van! Hyacint in vilten pot, 2.95. s Nu te koop bij Albert Heijn: 'De smaak van december'. In dit bijzondere kookboek van Albert Heijn staan huiselijkheid en familie- tradities centraal. Dit handboek voor de feestdagen staat vol recepten voor bijvoor- beeld sappige rollade of het bakker> van kruidnoten. Of wat dacht u van heuse Engelse Christmas tea? Van 15.99 voor 9.99. S accessoires: bordjes, servetten, mand. thaeglas (N), bestek (1), tafelkleed. plank (B), spons (AA), bord, glas, slabak (BB), servet (CC), vaas (DD), tbeepot (EE), zie pag. 166 AllerHande 12 2005 23 Marco (37) met vrouw Esther (35) en kinderen Eveliene (10), Inge (8) en Stefan (5): 'We zijn net in Ommen gearriveerd voor een lang weekeinde in ons vakantiehuis en we gaan wat lek- kere dingetjes inslaan. Onder andere gevulde brie en kaas voor op brood voor morgenochtend. We zijn echte kaaseters, er gaat minimaal een pond kaas per week doorheen. Ook al die Franse kaasjes vinden we erg lek- ker. Het liefst zou ik ze elk weekeinde kopen, maar helaas is dat niet goed voor mijn lijn! Maar dit weekeinde is het een beetje feest, dus mag het.'

Allerhande | 2005 | | pagina 23