I am YOGHURT SHOWER Veerkrachtige coupe Gooi wat in mijn schoentje Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord th Wim Groot is verantwoordelijk voor het seizoens- suikerwerk bij Albert Heijn. Op dit moment zit hij midden in de sinterklaasdrukte. Wim: 'Wij hebben nu nog meer sinterklaasproducten onder ons eigen huismerk uitgebracht. Dat betekent A-merkkwaliteit tegen huismerkprijzen. Albert Heijn besteedt altijd enorm veel aandacht aan het sinterklaasgebeuren; we kleden de winkels in sintstijl aan, hebben de zet-je-schoentje-actie en we bieden de klant een zeer breed assorti- ment sinterklaasgoed. Uiteraard pepernoten, kruidnoten, strooigoed, amandelstaven en amandelletters, maar ook Friesche pepernoten, schuimgoed, kikkers en muizen. Al deze artike- len zijn gemaakt van de allerbeste ingredienten. Waar ik heel trots op ben, is dat we als enige supermarkt het hele chocoladeletteralfabet in ons assortiment hebben. Sint kan dus ook voor alle Yvonnes en Quintens bij ons terecht. Leuk om te weten trouwens: in de sinterklaasperiode worden er tweeeneenhalf miljoen chocoladelet- ters verkocht. Dat maakt de chocoladeletter tot het populairste sinterklaassnoep.' Tussen 21 november en 2 december mogen alle kinderen van 3 t/m 8 jaar hun schoen zetten bij alle Albert Heijn-winkels. Sint komt dan langs en doet in alle schoentjes een leuke verrassing. De schoenen kunnen weer opgehaald worden op 3 december. Met een verrassing erin natuurlijk! j H JRT De yoghurtproteinen in Fa Yoghurt Shower Cream verfrissen en verzorgen de huid. Naast de soorten Aloe Vera en Multi Vitamin is er nu ook Fa Yoghurt Shower Cream Vanilla Honey. Met natuurlijke vochtinbreng en frisheid voor een soepele, zachte huid. Flacon, 250 ml. S Voor het eerst zijn stylingexperts erin geslaagd het elastische lycra toe te passen in haarstylingproducten. Het resultaat: Taft Lycra Flex Haarspray en Mousse. Lycra heeft als eigenschap dat het sterk uitgerekt kan worden en vervolgens weer terugspringt zonder verlies van veerkracht. Met deze niet-plakkende haarproducten van Taft zit uw haar de hele dag goed. Spray 250 ml, mousse 200 ml. S 'ussi "*54

Allerhande | 2005 | | pagina 21