e snacks Thee in een nieuw jasje WINKELMOMENT OMMEN NIEUWE STOOM- MAALTIJDEN Voor bij de lunch of gewoon als tussen- doortje: deze heerlijk zoete koeken smaken altijd! De koeken zijn er in drie verrassende vari- anten: Crest Mascarpone Framboos met romige en zoete vulling; Crunchy Hazel nut met knapperig bladerdeeg en hazelnootpasta en Crusty Apple, een bladerdeegkoek met appel en een laag banketbakkersroom. En allemaal versgebakken bij Albert Heijn. Smullen maar! Per stuk, 0.85. 3 Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Berinda (32): 'Wij hebben een prachtige citruspers op het aan- recht s+aan en daar ga ik deze sinaasappels voor gebruiken. Ik probeer elke dag twee stuks fruit te eten, maar ik merk dat het me niet altijd lukt. Ik vergeet het soms gewoonweg. Maar in het weekeinde drink ik altijd versgeperst sinaas- appelsap. Soms haal ik ook nog de blender uit de kelder en maak dan een lekkere mix met meloen of grapefruit.' 18 AllerHande 12 2005 Geen zin of tijd om uitgebreid te koken? Dan zijn de AH Koken Stomenmaaltijden een gezond alternatief. Het assortiment is uitge breid met veel nieuwe gerechten met of zonder vlees, met vis of met kip. Een greep: varkensreepjes met bospaddestoelen, Japanse runderreepjes metteriyaki, zalmfilet met winterpostelein en ravioli met spinazie en ricotta. Per 450 gram, vanaf 4.99. B De thee van Albert Heijn is in een mooi nieuw jasje gestoken. Op de verpakking staat nu meer informatie over de thee, zodat u nog makkelijker kunt kiezen. Bovendien is de verpakking een stuk luxer geworden! Voor de echte theeleut is er een aantal varianten aan het assortiment toegevoegd: Lady Grey, meerkops-vruchtenthee en diverse kruidentheeen.

Allerhande | 2005 | | pagina 18