ontspannen 'Heerlijk om af en toe gewoon boontjes te doppen' HEEL HOLLANDS, TOCH BIJZONDER! 'Hoewel ik dol ben op koken, zit het echte gevoel het meest in de samenstelling van het gezelschap. Het is fantastisch om te zien hoe iedereen geniet en hoe de gesprekken ontstaan. Het leuke van een eetgelegenheid in huis is dat je met mensen aan tafel zit met wie je normaal niet praat. Mensen van diverse leeftijden en met verschillende levens- stijlen zijn vertegenwoordigd en dat levert vaak levendige gesprekken op. Het is voor mij echt een geslaagde avond wanneer iedereen het naar zijn zin heeft'. TOEKOMSTDROOM 'Thuisrestaurants zie je steeds meer, maar het is vooral iets van de Randstad. Volgens mij ben ik de enige in Groningen. Ik merk nu echt dat mensen mijn "eethuis" beginnen te ontdekken. Hoewel ik het nu niet op professionele basis doe, is mijn droom uiteindelijk een klein restaurantje waar ik drie of vier avonden per week voor een klein gezelschap kook. Eten wat de pot schaft.' Ook eens eten bij een huiskamerrestaurant? Deze hebben we voor u gevonden: Saskia's huiskamerrestaurant Eten in thema met vreemden aan lange tafels (Amsterdam, 06-286 29 839, www.huiskamerrestaurant.com) KKKRBLS Digna kookt voor damesgroepen (Amhem, www.kookkriebels.nl) Eten bij Fien Met z'n alien eten in een nostalgisch huis (Kloetinge, 0113-231 0 47, www.etenbiifiennl) Eethuisje 1-hoog Met een groep op afspraak eten in een woonhuis, vooral Oosters (Den Haag, 06-488 34 906, www.een-hooq.nl) De Smakelaardij Huiskamerrestaurant van een groep vrienden met veel theater (Utrecht, www.smakelaardij.nl) 136 AllerHande 12 2005

Allerhande | 2005 | | pagina 136