Nog meer keuze! MIJN TROTS Zin in een verrassend lunchgerecht of tussendoortje? Probeer dan eens deze AH Mini Bapao. Gestoomde oosterse broodjes gevuld met mager rundvlees, bereid met oosterse kruiden en specerijen. Even in de magnetron en klaar. Lekker met chilisaus... Pak 4 stuks, 149. b Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord De dropjes van Albert Heijn zijn ook per soort verkrijgbaar, zodat u lekker lang kunt genieten van uw favoriete drop. Want als je eenmaal begonnen bent... Zacht-zoete AH Jokertjes, Heksendrop met een zachte salmiakvulling en suikervrije Muntendrop. AH Jokertjes, zak 375 gram, 1.09, AH Heksendrop zoet of zout, zak 200 gram, C 0.99, AH Muntendrop suikervrij, zak 100 gram, 0.99. 5 Paul Hin, categorymanager exotisch eten en drinken uit de wereldkeuken: 'Albert Heijn staat midden in de samenleving en daarom willen we niet alleen een supermarkt zijn voor autochtone Nederlanders, maar ook voor allochtone Nederlan ders. We gaan dan ook allerlei exotische levensmiddelen aan ons aanbod toevoegen, zodat ook allochtone Nederlanders voor hun dagelijkse boodschappen bij ons terecht kunnen. Met het exoti sche assortiment zijn we in een beperkt aantal winkels begonnen. Volgend jaar zal het in meer winkels te vinden zijn. We hebben ons nu in eerste instantie op vier wereld- keukens gericht: de Surinaamse, de Antil- liaanse, de Turkse en de Marokkaanse. In de Surinaamse keuken is moksi aleysi bijvoor- beeld een heel bekend gerecht, waarbij bakkeljauw onmisbaar is. In veel soorten Antilliaanse soep mag gezouten vlees niet ontbreken. En Marokkanen kunnen nu ook couscous kopen van hun eigen ver- trouwde Marokkaanse merk. Verder hebben we allerlei andere producten als oker, madame Jeanet - een zeer heet pepertje kousenband, bakbanaan en gemengde groenten in zuur. Kortom, allerlei spannende producten die ook voor avontuurlijke autochtone Nederlanders heel geschikt zijn, want deze vier wereldkeukens zijn gezond en lekker!' AllerHande 11 2005 17

Allerhande | 2005 | | pagina 21