Sojatoetje Supersmeuig LEKKER SNOEPEN KNABBELEN MAAR... JS w WINKELMOMENT AMSTERDAM Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord "'Ndakaas WINKEL Annelien (27): 'De Japanse Kikkoman soja- saus is een f lesje dat bij ons standaard in het keukenkastje staat. Ik gebruik het altijd voor twee van mijn favoriete gerech- ten, die ik allebei een keer per week eet en waar ik absoluut verslaafd aan ben: sushi en gegrilde tonijn. Bij de sushi gebruik ik de 2 saus zonder er iets aan toe te voegen. Bij de tonijn doe ik er een bosuitje bij en wat f sesamolie. De tonijn aten we altijd in ons favoriete restaurant, tot ze het op een gege- ven moment van de kaart haaiden. Daarom heb ik ze maar gebeld voor het recept.' Er is voor elk wat wils in deze nieuwe snoepmixen van Albert Heijn. De mixen zijn er in de smaken dropgom, snoepmix gesuikerd, kindermix en snoepmix gum gom. Veel variatie in kleur, vorm en smaak. In gewone zak en in een uitdeelverpak- king. De uitdeelzakjes zijn handig voor onderweg of natuurlijk als traktatie op een kinderpartijtje. AH Kids Uitdeelverpakking (7 zakjes) 280 gram, AH Kindermix 300 gram, beide 1.29. 5 Heerlijk mild van smaak en supersmeuig is de nieuwe Pindakaas Creamy, gemaakt volgens speciaal Calve-recept. Zoals u gewend bent van Calve pindakaas, zit ook Creamy boordevol bouwstoffen en vitamineE. Pot 350 gram,€ 1.99. S So Good IJsdessert is een heerlijk zuivelvrij ijsdessert, gemaakt op basis van soja. Het bevat dus geen dierlijke vetten, cholesterol of lactose, maar het is wel heerlijk vol en romig van smaak. In vanille- en chocoladesmaak. Beker 500 ml, 3.29. 5 Lekker voor ieder moment: knabbelbacon. Heerlijk als knabbeltje bij de borrel of in salades. Maar ook bij een oosterse maaltijd in plaats van kroepoek. Of als garnering op mediterrane gerechten. Knabbelbacon bevat nagenoeg geen koolhydraten en geeft snel een verzadigd gevoel. Zak 45 gram, 0.99. 5

Allerhande | 2005 | | pagina 18