Stuur deze kaart voor 22 november in een dichte envelop naar: Chiquita. Growing a better banana. Op de sticker van or vanaf nu een kleine kikker. Eer tend belangrijk is voor het wel: mens en ons milieu. De kikke de Rainforest Alliance, een gouvernementele organisatie behoud van het regenwoud. 12 jaar gekost om aan de mei de Rainforest Alliance te voldoen. Maar nu is het zover. Chiquita is officieel gecertificeerd en daar zijn we erg trots op. Als een van 's werelds grootste bananenproducenten vinden wij het belang rijk onze verantwoor- delijkheid te nemen. Verantwoordelijkheid voor het milieu, maar ook voor de mensen die werken op onze plantages. Daarom hebben wij al onze 115 plantages een voor een aangepast, zodat zij voldoen aan de strenge milieu- en sociale stan- daarden van de Rainforest Alliance. Bij al onze plantages zijn waterzuiverings- installaties aangebracht en worden materialen f van al le C.hiquita bananen wordt ge- produceerd door on- afhankelijke bananen- boeren. In nauwe samenwerking met Chiquita en de Rainforest Alliance zijn ook zij nu hard aan het werk om een beter evenwicht te bereiken tussen milieu en productie. Want 'Growing a better banana' kan alleen met respect voor de natuur en voor de mensen en dieren die ervan afhankelijk zijn. I w de kikk (voorzien van voldoende porto) Chiquita Nederland B.V. O.v.v. Consumentenactie Albert Heijn Postbus 59 4200 AB Gorinchem Actievoorwaarden: Aileen volledig ingevulde spaarkaarten worden in behandeling genomen. Deze actie duurt tot 19 november 2005. Maximaal 1 inzending per adres. Uw adresgegevens worden niet voor andere doeleinden gebruikt. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. De winnaar wordt bekend gemaakt op www.chiquitabananen.nl Chiquita. Growing a better banana. www.rainforest-alliance.org www.chiquitabananen.nl

Allerhande | 2005 | | pagina 16