Op de sticker van onze b vanaf nu een kleine kikker. Een kikk tend belangrijk is voor het welzijn v mens en ons milieu. De kikker is f de Rainforest Alliance, een onaf gouvernementele organisatie die behoud van het regenwoud. Het f 12 jaar gekost om aan de meer da de Rainforest Alliance te voldoen. Maar nu is het zover. Chiquita is officieel gecertificeerd en daar zijn we erg trots op. Als een van 's werelds grootste bananenproducenten vinden wij het belang rijk onze verantwoor- delijkheid te nemen. Verantwoordelijkheid voor het milieu, maar ook voor de mensen die werken op onze plantages. Daarom hebben wij al onze 115 plantages een voor een aangepast, zodat zij voldoen aan de strenge milieu- en sociale stan- daarden van de Rainforest Alliance. Bij al onze plantages zijn waterzuiverings- installaties aangebracht en worden materialen Chiquita verlegt grenzen van alle Chiquita bananen wordt ge- produceerd door on- afhankelijke bananen- boeren. In nauwe samenwerking met Chiquita en de Rainforest Alliance zijn ook zij nu hard aan het werk om een beter evenwicht te bereiken tussen milieu en productie. Want 'Growing a better banana' kan alleen met respect voor de natuur en voor de mensen en dieren die ervan afhankelijk zijn. Chiquita. Growing a better banana. We de kikke Een bananenproducent die zichzelf en het regenwoud serieus neemt, moet verder durven gaan dan anderen. Daarom werkt Chiquita samen met de Rainforest Alliance, een non-gouvernementele milieuorganisatie die strijdt voor het behoud van het regenwoud en de mensen en dieren die daarvan afhankelijkzijn. Met hun begeleiding heeft Chiquita grenzen verlegd. Want na 12 jaar lang hard werken voldoen nu alle 115 Chiquita plantages aan de meer dan 200 milieu- en sociale standaarden van de Rainforest Alliance en zijn we officieel gecertificeerd. Vol trots mogen we nu de kikker in ons logo dragen, het symbool van de Rainforest Alliance. Dit nieuws willen we graag groofs met u vieren. Doe daarom mee met de spaaractie en maak kans op een reis naar Costa Rica! Voor meer info kijk op www.chiquitabananen.nl www.rainforest-alliance.org www.chiquitabananen.nl

Allerhande | 2005 | | pagina 14