Alle wokmaaltijden zijn eerst uitgebreid getest door een panel van deskundigen en consumenten. DE VERSE OOSTERSE KEUKEN SUPERVERSE INGREDIENTEN VOLOP KEUZE De wokgerechten van Albert Heljn vormen afzonderlijk een smakelijke maaltijd en sa- men een heerlijke rijsttafel. Basisverpakkin- gen zijn: bami speciaal, nasi goreng, nasi speciaal, nasi superieur, bami goreng, bami superieur, mihoen. Deze maaltijden kunnen gecombineerd worden met losse gerechten: babi pangang, babi sate met pindasaus, foe yong hai en tjap tjoy. Ook zijn de volgende twee-in-eenmaaltijden verkrijgbaar: babi pangang met nasi, babi sate met nasi, foe yong hai met bami, kip ketjap met mihoen en kipsate met bami, babi ketjap met pan- danrijst en kiptandoori met basmatirijst. Een greep uit het wokassortiment. Alle verpakkingen hebben een woklogo waaraan u kunt zien dat het gerecht in de wok is bereid. Bami Speciaal Met hulp van panels van deskundigen en consumenten zijn de wok-chefs van de fabriek samen met de inkopers van Albert Heijn tot de juiste smaak gekomen. In de productiehal staan originele Chinese wok- ken opgesteld. Eerst wordt de rijst gekookt, dan komen de wok-chefs in actie. Alle ingredienten liggen klaar: ham, prei, ei, oosterse olien en krui- den. De gekruide olie gaat in de pan. Dan wordt het vuur ontstoken. Vlammen klimmen tegen de buitenwanden van de pan. De wok-chef doet de hamblokjes erin, dan de speciaal geselecteerde rijst die de smaak van het wokken maximaal opneemt. Daarna volgen prei en scharreleieren. Deze eieren zijn eerst in een aparte wok bereid. 'Alle ingredienten worden supervers verwerkt. We voegen zelfs niets toe om de houdbaarheid te verlengen en ook geen kleurstoffen. Omdat de groenten kort gebakken worden, hebben ze een mooie, frisse kleur.' Terwijl de kok de nasi nog eens omschept komen heerlijke geuren uit de pan. De nasi goreng is klaar! Babi sate met nasi Kip ketjap met mihoen AllerHande 11 2005 121

Allerhande | 2005 | | pagina 125