Nestle Goede Start. Meer Weerstand. Minder Allergie Nestle. Je wordt niet zomaar groot. Nestle utrition Het leven is zo simpel. Borstvoeding is het beste voor ieder kindje en partieel gehydrolyseerde hypoallergene flesvoeding de beste voeding voor een flesgevoed kindje. Omdat de nieuwe riehtlijn voor het eonsultatiebureau duidelijk is, kiezen wij ook voor duidelijkheid. Nieuwe NESTLE NAN H.A. 2 (H.A.=hypoallergeen) is vanaf nu de nieuwe standaard opvolgmelk van Nestle voor alle flesgevoede kindjes van 6 maanden en ouder! Waarom? Omdat NESTLE NAN H.A. flesvoeding, door haar unieke samenstelling, de positieve effecten van borstvoeding als beste benadert en het je kindje alles geeft wat nodig is voor een goede start in het leven: meer natuuriijke weerstand en minder kans op allergie. Dat heeft Nestle als 'wereldwijde oermoeder' van de HA-voedingen al bijna 20 jaar Ejp overtuigend wetensehappelijk bewezen en daar zijn wij echt uniek in. Geef ook jouw flesgevoede r Nestle kindje een goede start! Voor advies: vraag je eonsultatiebureau of bel gratis 0800-0230131. 50% minder allergische readies gedurende de eerste 5 jaar bij kinderen met een verhoogd risico op allergie. 50% minder huidproblemen bij alle baby's gedurende de eerste 2 levensjaren. o o - NAN 11 a Belangrijke mededeling De wereldgezondheidsraad (WHO*) heeft aangeraden dat zwangere vrouwen en moeders worden gemformeerd over de voordelen en superioriteit van borstvoeding- in het bijzonder dat het de beste voeding is en optimale bescherming tegen ziektes biedt voor zuigelingen. Consulteer altijd uw arts of eonsultatiebureau voordat u besluit om tot flesvoeding over te gaan. Referentie: Internationale Code voor de Marketing van zuigelingenvoeding, zoals aangenomen tijdens de bijeenkomst van de wereldgezondheidsraad in resolutie WHA 34.22, mei 1981) Z I E o O Q- T> CC O V)

Allerhande | 2005 | | pagina 18